Autor Tema: Kreacije - Petar  (Pročitano 3380 puta)

Petar

  • Gost
Kreacije - Petar
« poslato: Jul 24, 2012, 06:18:17:posle podne »
Evo nekih mojih kreacija, nemam mnogo kockica, pa znam da ne izgleda bas najbolje, ali sam se potrudio da napravim nesto sa ovim sto raspolazem. Kritike su dobrodosle :wink2:

Vetrenjaca:




Krcma:







Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kreacije - Petar
« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2012, 09:13:45:posle podne »
Хехехе, драго ми је да ти маштовитости не мањка!

Добро нам дошао!
...и нестадох у измаглици...

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Kreacije - Petar
« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2012, 10:05:58:posle podne »
Svidja mi se ovo! Samo napred, nabavljaj kockice i gradi! :smile2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Kreacije - Petar
« Odgovor #3 poslato: Jul 25, 2012, 12:28:54:pre podne »
kritike nikad nisu dobrodosle ;)
a mene si kupio sa time sto je u prvom postu medju kreacijama - krcma ;); ako mogu da izvoljevam, sledece treba da bude zurka (uh, na brodu:)) ali i na konpu je ok ;)
Fabuland? Te minifigurine sigurno totalno zanimljivo izgledaju ;) Kao klinac, gledao sam ih satima u (jedinom) katalogu koji sam imao, izgledale su tako nestvarno ;)

Petar

  • Gost
Odg: Re: Odg: Kreacije - Petar
« Odgovor #4 poslato: Jul 25, 2012, 12:26:46:posle podne »
Hvala, ljudi!

Citat: \"Angeli\" post=13471
kritike nikad nisu dobrodosle ;)
a mene si kupio sa time sto je u prvom postu medju kreacijama - krcma ;); ako mogu da izvoljevam, sledece treba da bude zurka (uh, na brodu:)) ali i na konpu je ok ;)
Fabuland? Te minifigurine sigurno totalno zanimljivo izgledaju ;) Kao klinac, gledao sam ih satima u (jedinom) katalogu koji sam imao, izgledale su tako nestvarno ;)


A ja sam mislio da cu te kupiti kombinacijom boja kod vetrenjace :smile2: Btw, sve pohvale za tvoj moc, zaista je impresivan :) A za zurku, videcemo :)
Sto se tice Fabuland-a, samo ovaj prozor kod vetrenjace je iz te serije, njega sam dobio kad sam pazario neke polovne kockice, ostali delovi su vecina iz jednog CREATOR seta kojeg imam odavno.
Za ovu krcmu sam vec i neku pricu bio osmislio, tema je rat za nezavisnost u Americi, (kao mali citao sam one stripove o Bleku Steni i Komandantu Marku :smile2:) crveni mundiri dolaze u krcmu sa nekim blagom, a ovaj lik sa kuburom, inace jedan od glavnih pokretaca ideje o ratu za nezavisnost, im krisom otima to blago, i bezi sa njim. Onda krece potera... :)

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Kreacije - Petar
« Odgovor #5 poslato: Jul 25, 2012, 01:43:33:posle podne »
Ja imam 16 godina i jos uvek citam stripove i to zagora obozavam i indijance.Imas veseli cetvrtak pa dobije s njihovu karticu i imas 20% popusta na sve stripove.Ja se ubijam preko leta od zagora.:grin2:

Lepa ti je kreacija,dobro si ukloio belu,zutu sa plavim krovom.:smile2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: Kreacije - Petar
« Odgovor #6 poslato: Jul 27, 2012, 10:13:02:posle podne »
Lepa kreacija.Što reče dr.zli,nabavljaj kockice i gradi!!!:wink2: