Autor Tema: igor-zamak  (Pročitano 9045 puta)

heltsream

  • Gost
igor-zamak
« poslato: Septembar 06, 2011, 03:03:42:posle podne »
nije jos sve zavrseno fali dosta i nisam postavio jos minifigove,nema slika iz svih uglova :tongue2:

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: igor-zamak
« Odgovor #1 poslato: Septembar 06, 2011, 05:22:18:posle podne »
одлично изгледа замак. по бојама мало подсећа на Ангелијеве ране радове (док није покуповао све црне и црвене коцкице с ове стране атлантика :mill: ). можда треба применити исту фору као што је он радио, сликати црно-бело. с обзиром да си изгледа неки умјетник, могао би и у фотошопу да га дотераш.

п.с: похвала за Директоре, а Sammael ће похвалити трансформерсе.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: igor-zamak
« Odgovor #2 poslato: Septembar 06, 2011, 05:53:51:posle podne »
Slazem se!Mislim da trebas da pravis zamkove istim fantazija stilom kao angeli .Bilo bi cool videti tamne vilenjake kako se bore sa vitezovima ,a obe strane imaju \"nadprirodne\" zamkove.

Djapeto

  • Gost
Odg: igor-zamak
« Odgovor #3 poslato: Septembar 06, 2011, 06:22:59:posle podne »
Прво друже искрене честитке на првом МОС-у у овој нашој лего оази!

Баш се радујем још једном добром МОС-еру и заљубљенику у castle тематику!

Мислим да си добро одрадио стене, свиђа ми се како си одрадио реку која тече испод стене на којој је замак. Ови моћни балкони са топовим стварно одају утисак моћне грађевине. Сви блокови,сектори, замка су добро одрађени са све кулама и терасама.

Оно што је ту проблем кад се гради овако велики замак, то већ знаш сигурно, довољан број коцака у потребним бојама.
Све целине са преовлађујућом црном, сивом, плавом, и црвеном, можда сам неку заборавио, су лепо одрађене, међутим, када се споје уз присуство још неких боја, беле и жуте, чини ми се да остављају утисак да је све набацано.

Такође, оно што је и најтеже да сваки део замка носи у себи зајднички стил целине, чини ми се да овде тога нема, али немаш ни коцкица за то а сигурно велки жељу за великим и моћним замком. Да имаш све коцкице које пожелиш, што је нама углавном сан, сигуран сам да би ти то мајсторски одрадио.

Ја бих одрадио мањи МОС са коцкицама које имаш, црна или сива, нарочито кад су стене у питању, иду уз сваку боју, и онда узети неку за преовлађујућу, црвену или плаву.

Е сад, то је моје скромно мишљење, има овде много бољих МОС-ера, Angeli је у овом случају најкомпетентнији, има одличне mega fantasy-castle замкове. Понављам да ми је драго што видим још један добар МОС и из тог угла ми је задовољство што коментаришем, моје мишљење и МОС умеће можда јесте скромно али су коментари мегаломански :grin2:

Очекујем минифигове и наравно нове креације на радост свих скоцканих другара!

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Odg: igor-zamak
« Odgovor #4 poslato: Septembar 06, 2011, 07:39:57:posle podne »
Sasvim je jasno da si uložio dosta truda i emocija u moc i to je za svaku pohvalu,
tim pre što je Castle tematika vrlo zahtevna, pre svega po količinama i raznolikošću delova ali i po arhitekturi i hrabro si se upustio u nju.
Drugari su uglavnom ostavili korisne i konstruktivne komentare.
Samo guraj!!!
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

heltsream

  • Gost
Odg: igor-zamak
« Odgovor #5 poslato: Septembar 06, 2011, 08:52:16:posle podne »
ipak je ovo prvi moj rad za ovaj sajt nadam se bice ih jos :tongue2: al sta da se radi koristim ono sto imam od kockica da pravim naj gore je kad ti treba neki deo a u nekoj boi koja ti ne treba :speechless:

Djapeto

  • Gost
Odg: igor-zamak
« Odgovor #6 poslato: Septembar 06, 2011, 09:38:48:posle podne »
На муци се познају јунаци :laugh: а ти си се овде показао као добар МОС-ер, од онога што си имао направио си супер замак!

Види се да ти недостају боје а не таленат, јер си  лепо уклопио боје у деловима где су оне доминантне, и добро си ти то уклопио с обзиром да имаш јако много боја.

Секташ ти је дао јако добар предлог, да усликаш и у црно-белој варијанти. Ајде уради то, баш ме занима како ће да испадне.

Помињао си минифигове да ћеш још ставити, окачи слике, дај још неки угао, чини ми се да сам видео да имаш једно звоно у једној кули али ниси то фокусирао?

Види показао си да знаш да направиш замак, што није лако, и то велики замак што је посебно тешко.
Показао си да знаш јако добро да уклопиш боје од коцкица које имаш и да си свестан да није баш идеално решење много различитих боја, гледао сам неке замкове на нету, неки људи су далтонисти и кичерица мајстори, а ти од тога не патиш.

Тако да друже качи нове слике овог замка, обавезно и црно-беле слике, и очекујем, наравно како време дозволи, нове твоје МОС-ове!

heltsream

  • Gost
Odg: igor-zamak
« Odgovor #7 poslato: Septembar 07, 2011, 12:38:02:pre podne »
iscimacu drugaricu ona ima profi aparat pa cu sv da slikam ako te zanima i unutrasnjost?

Djapeto

  • Gost
Odg: igor-zamak
« Odgovor #8 poslato: Septembar 07, 2011, 08:42:39:pre podne »
Сликај све занимљиво што немаш на првим сликама или из угла из кога ниси а мислиш да би била добра фотка, било би супер да усликаш унутрашњост.

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: igor-zamak
« Odgovor #9 poslato: Septembar 07, 2011, 08:51:18:pre podne »
Hm, veoma dobar zamak! Velicina i kompleksnost su impresivni, mada je previse stihijski gradjen za moj ukus...
...samo nastavi, dobro ti ide!

PS. Deluje prilicno igrivo, tu imas pluscinu od mene!

PPS. Da, ja definitivno znam sta znaci nemati dovoljno kockica u zeljenoj boji...i feel Your agony, brother...
...и нестадох у измаглици...

heltsream

  • Gost
Odg: igor-zamak
« Odgovor #10 poslato: Septembar 07, 2011, 11:24:47:pre podne »
nisu samo zelene te koje fale mnogo njih fali ja cak neam ni one velike table na koima se slaze nego od milion malih tabla sam pravio koje nisu iste visine to je naj veci problem uklopiti :angry:

heltsream

  • Gost
Re: Odg: igor-zamak
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 25, 2011, 02:24:19:posle podne »
posle duzeg rada ovako izgleda sad

Angeli

  • Gost
Re: Odg: igor-zamak
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 25, 2011, 02:46:18:posle podne »
uh, sjajno ;)
sad reci, koliko si uzivao praveci ga :)

heltsream

  • Gost
Re: Odg: igor-zamak
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 25, 2011, 02:49:24:posle podne »
sad  ce jos oko 20slika

heltsream

  • Gost
Re: Odg: igor-zamak
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 25, 2011, 02:51:46:posle podne »
i jos slika :tongue2: