Autor Tema: LEGOLAND Gunzburg - Germany  (Pročitano 18581 puta)

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: LEGOLAND Gunzburg - Germany
« Odgovor #15 poslato: Septembar 21, 2012, 05:28:59:posle podne »
Ovo je predivno videti i ovako, a mogu misliti tek uzivo!!! :love:

Hvala!
...и нестадох у измаглици...

Mladizmaj

  • Gost
Odg: LEGOLAND Gunzburg - Germany
« Odgovor #16 poslato: Septembar 22, 2012, 03:38:13:posle podne »
Hvala puno na prelepim slikama, definitivno nesto sto bi trebalo posetiti!!!

gilezp

  • Gost
Odg: LEGOLAND Gunzburg - Germany
« Odgovor #17 poslato: Septembar 22, 2012, 04:56:04:posle podne »
Hvala sto si odvojio vreme da podelis ovo sa nama,pretpostavljam da si se ODLICNO proveo! (a i *malo* ponovio - znate vi vec Dugmetovo malo ponavljanje :devil2: :laugh:

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: LEGOLAND Gunzburg - Germany
« Odgovor #18 poslato: Septembar 22, 2012, 07:42:09:posle podne »
nego da pitam nesto a da me ne izbacite iz kluba...
jel sve ovo napravljeno rucno ili imaju neku tehnicku pomagalicu :)
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Angeli

  • Gost
Re: LEGOLAND Gunzburg - Germany
« Odgovor #19 poslato: Septembar 22, 2012, 07:45:00:posle podne »
da nisi pricao sa nekim od vodica, kako stite te kreacije (kockice) od atmosferskih prilika? Aj za zimu ih verovatno unesu, ali sunce i kisa? Iz mog iskustva Lego je osetljivo na smao jednu kombinaciju - mokro pa na sunce, iskrive se

za yanakina: pretpostavljam da prvo modele naprave u nekom programu, a onda ih rucno slazu, verujem da lepe kockice

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Re: LEGOLAND Gunzburg - Germany
« Odgovor #20 poslato: Septembar 22, 2012, 09:56:43:posle podne »
Nema nikakvih vodica u parku...prodje poneko iz odrzavanja, kad je nesto sumnjivo ili pokvareno [dok smo mi bili popravljali su brodove, posto im se otkacila guma koja ih vozi)
pored  radnika odrzavanja i prodavaca u prodavnicama, tu su jos samo kontrolori voznji, koji se brinu da svi budu sigurni tokom voznji...
Modele sigurno ne unose, posto nemaju gde...u okolini legolanda nema nikakvih hala/hangara ili bilo cega slicnog da se unese ta kolicina eksponata...pretpostavljam da ih necime pokrivaju tokom zime, kad ne radi park...
Modeli su kompjuterski izdizajnirani i zalepljeni...ako je neko mislio da moze da dodje do besplatnih kockica, malo se prevario...

:tongue2:

luka00

  • Gost
Re: LEGOLAND Gunzburg - Germany
« Odgovor #21 poslato: Septembar 22, 2012, 10:00:44:posle podne »
:love:  ja se tamo ne bih snaso
(ne bih ynao gde pre da idem)

daulex

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: LEGOLAND Gunzburg - Germany
« Odgovor #22 poslato: Septembar 23, 2012, 06:57:20:pre podne »
Pitanje za Dugme-ta:

Posto planiram na prolece posetu legoland-u sa svoje troje dece, zanima me posto bi boravio tamo ceo dan (verovatno i dva), kakve sve opcije postoje vezano za hranu (restorani, cene, unosenje svojih sendvica ...)

Hvala

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: LEGOLAND Gunzburg - Germany
« Odgovor #23 poslato: Novembar 19, 2012, 08:31:03:posle podne »
Citat: \"daulex\" post=14826
Pitanje za Dugme-ta:

Posto planiram na prolece posetu legoland-u sa svoje troje dece, zanima me posto bi boravio tamo ceo dan (verovatno i dva), kakve sve opcije postoje vezano za hranu (restorani, cene, unosenje svojih sendvica ...)

Hvala


tek sad sam video ovu poruku, sorry... :sad:

postoji dosta restorana, bar 4-5, moguće je videti tačan broj na mapi legolanda, na njihovom sajtu. Pošto je to lokacija sa koje ne možeš lako da skokneš do sledeće ulice po klopu, klopa je jako skupa, bar za moje pojmove...nema ništa ispod 5€, a tih 5€ je vafl kojih moraš da pojedeš bar 3-4 da bi se zasitio...
možeš u rancu da uneseš šta god hoćeš od klope, niko te ne kontroliše... :wink2:

duke

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.407
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: LEGOLAND Gunzburg - Germany
« Odgovor #24 poslato: Maj 03, 2013, 11:05:59:posle podne »
Eto uhvatih i ja priliku da posjetim Legoland u Gunzburg-u. :party:

Sto se tice putovanja, tj. kako doci tamo, samo pratite Dugmetovo uputstvo i nema greske. Naravno ako ne idete kolima.

Sto se tice obilaska Legolanda, da zavirite na svako mjesto i pri tome da kupujute kockice u setovima ili u rifuzi (na dva mjesta postoje lokacije), trebati ce vam cjeli dan. tj. od otvaranja do zatvaranja i biti ce na knap. Ako idete sa klinicima, tesko da ce biti dovoljan jedan dan, posto je park ogoooooman i sa milon sadrzaja za njih. Postoji varijanta, ali dok vi jurite kockice, da zena vodi borbu sa klincima :laugh:

Sta reci nego da ga posjetite ako vam se ukaze prilika.