Autor Tema: STAR WARS SET  (Pročitano 6467 puta)

UKI91

  • Gost
STAR WARS SET
« poslato: Novembar 05, 2011, 02:30:56:posle podne »
Prodajem Star Wars 7930 za 5500 dinara...nov sa originalnom kutijom :smile2: ...

UKI91

  • Gost
Odg: STAR WARS SET
« Odgovor #1 poslato: Novembar 22, 2011, 11:03:30:posle podne »
Dobio sam ponudu od 5000 za set pa cu je i ovde ponuditi po toj ceni

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: STAR WARS SET
« Odgovor #2 poslato: Novembar 22, 2011, 11:18:16:posle podne »
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

UKI91

  • Gost
Odg: STAR WARS SET
« Odgovor #3 poslato: Novembar 22, 2011, 11:26:20:posle podne »
Jeste :wink2:  E da sam ja znao da ima po ovoj ceni ovaj set kad sam ga uzeo u januaru u Sarajevu cini mi se  :sad: Na poklon sam dobio drugi a bogami zamalo i treci nesto me hoce ovaj set  :confuzed2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: STAR WARS SET
« Odgovor #4 poslato: Novembar 22, 2011, 11:32:39:posle podne »
da je neotpakovan vredeo bi oko 50$, realna vrednost mu je ipak 35 evra. Otpakovan i koriscen jos manje.
Ako je sve na stanju, ja ti nudim 3000 za isti ;) pa vidi da li ti se to isplati
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: Odg: STAR WARS SET
« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2011, 03:55:31:pre podne »
da, ali 35e je u radnji koja je u nemackoj ;)
treba platiti shiping, mozda carinu i definitivno osiguranje, sobzirom da je set ;)
...sem ako ti nije bitna kutija, onde prodavac moze sve da otovri, zapakuje u kovertu i posalje, tad samo shiping

mozda bi bolje prosao kada bi prodavao odvojeno minifigurine, a odvojeno brod, narocito ako imas bricklink radnju

ako ne, mozes dazamolis enkog od nasih iz srbije koji imaju

ili cak, nekog iz inostranstva, pa kad dobije uplatu da ti posaljes odavde, ali za tako nesto moras naci nekog prodavca koejg ili poznajes, ili da ubodes postenog, a ima ih dosta, barem kad su tako male sume u pitanju :)

ili da se ne cimas, das dr zlom za tih 30e i ne razmisljas vise. ili jos bolja ideja, MENJAS se za nesto, tako budes najsmireniji u glavi (jer 30 ili 50e ces odmah da potrosis:))

aca

  • Gost
Odg: STAR WARS SET
« Odgovor #6 poslato: Novembar 23, 2011, 06:43:43:pre podne »
Јесте, до Солуна сто сомуна...

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.713
    • Pogledaj profil
Odg: STAR WARS SET
« Odgovor #7 poslato: Novembar 23, 2011, 12:21:42:posle podne »
Dogovor je pao, mislim da moze da se zakljuca tema...