Autor Tema: Pozdrav svima  (Pročitano 2256 puta)

Mladizmaj

  • Gost
Pozdrav svima
« poslato: Jun 22, 2012, 12:34:51:posle podne »
Pozdrav svima, zovem se Milos Zivkovic, imam 29 godina i obozavam legice. Od kad sam dobio svoj prvi set sa 5-6 godina zaljubio sam se u kockice ove firme. Imao sam dosta pauziranja u skupljanju i zbog finansiskih razloga nemam veliku kolekciju. Ali me Legici generalno jos uvek u 29 godina interesuju i volim da vidim kako ljudi izrazavaju svoju kreativnost preko njih :grin2:
Cuo sam za izlozbe ovog kluba i odusevila me je kolicina ljudi koji su u ovom klubu :grin2: toliko od mene za sada :laugh:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #1 poslato: Jun 22, 2012, 12:43:06:posle podne »
ako voliš lego, na pravom si mestu :wink2:

jesi li imao prilike da posetiš neku od naših izložbi ili si samo čuo za njih?


ovde imaš uputstvo kako možeš svoju kolekciju da podeliš sa ostalim članovima foruma  :nerd:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Pozdrav svima
« Odgovor #2 poslato: Jun 22, 2012, 01:07:24:posle podne »
dobro nam dosao :smile2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Mladizmaj

  • Gost
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #3 poslato: Jun 22, 2012, 01:47:15:posle podne »
Citat: \"dugme\" post=12743
ako voliš lego, na pravom si mestu :wink2:

jesi li imao prilike da posetiš neku od naših izložbi ili si samo čuo za njih?


ovde imaš uputstvo kako možeš svoju kolekciju da podeliš sa ostalim članovima foruma  :nerd:


Samo sam cuo za sada i na sajtu video slike. Vratilo me sve to u rano detinjstvo i potsetilo me na moje snove koje sam imao kao klinac dok sam se igrao sa legicima o puno velikih brodova i zamkova na jednom mestu :laugh: ( i puno svih tih starih ogromnih setova o kojima sam mastao gledajuci ih u prospektima ). Sledecu su sigurno posetiti ako budem u mogucnosti :grin2:

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #4 poslato: Jun 22, 2012, 06:00:31:posle podne »
Dobrodosao!

Citat: \"Mladizmaj\" post=12746
...moje snove koje sam imao kao klinac dok sam se igrao sa legicima o puno velikih brodova i zamkova na jednom mestu :laugh: ( i puno svih tih starih ogromnih setova o kojima sam mastao gledajuci ih u prospektima )...


Ah ti deljeni snovi...kako te samo razumemo...
...izlozbe ce te bar sa te strane oduseviti...
...и нестадох у измаглици...

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #5 poslato: Jun 22, 2012, 07:16:03:posle podne »
Dobro dosao!

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #6 poslato: Jun 22, 2012, 08:14:54:posle podne »
Citat: \"Acidum\" post=12753
Dobrodosao!

Citat: \"Mladizmaj\" post=12746
...moje snove koje sam imao kao klinac dok sam se igrao sa legicima o puno velikih brodova i zamkova na jednom mestu :laugh: ( i puno svih tih starih ogromnih setova o kojima sam mastao gledajuci ih u prospektima )...


Ah ti deljeni snovi...kako te samo razumemo...
...izlozbe ce te bar sa te strane oduseviti...


i da svi moji svemirci, policajci, ronioci i vatrogasci budu obuceni u iste oklope i slemove... o kako sam to zeleo :)
bricklink mi je dosao kao otkrovljenje :)

te godine kada sam nasao bricklink ( a verovali ili ne nasao sam ga prvog januara :), drugog januara svideo sam se fantasticnoj devojci, i u sledecih nedelju dve (tri ) dao najtezi ispit na faxu (predzadnji), osvojio ljubav one fantasticne devojke, uzeo medalju na takmicenju i dobio paket sa gomilom slemova i oklopa :)
U tom trenu retko ko je bio sretniji od mene, odavde pa sve do Alfa Kentaure, aimaju lego i tamo ;)

a kao bas bas mali, imao sam jedan jedini lego katalog (onaj u kojem je bio predstavljen onaj prvi zuti dvorac) koji sam nasledio od caleta, i provodio sam sate analizirajuci svaki ddetalj na fotkama :)

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #7 poslato: Jun 22, 2012, 08:45:54:posle podne »
Welcome.:grin2: Nadam se da cemo se lepo druziti.
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Bullitt

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.091
    • Pogledaj profil
Re: Pozdrav svima
« Odgovor #8 poslato: Jun 22, 2012, 09:43:49:posle podne »
Dobro nam došao.

Mladizmaj

  • Gost
Odg: Re: Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #9 poslato: Jun 23, 2012, 04:24:24:posle podne »
Hvala svima na toploj dobro doslici :smile2:

Citat: \"Angeli\" post=12760


te godine kada sam nasao bricklink ( a verovali ili ne nasao sam ga prvog januara :), drugog januara svideo sam se fantasticnoj devojci, i u sledecih nedelju dve (tri ) dao najtezi ispit na faxu (predzadnji), osvojio ljubav one fantasticne devojke, uzeo medalju na takmicenju i dobio paket sa gomilom slemova i oklopa :)
U tom trenu retko ko je bio sretniji od mene, odavde pa sve do Alfa Kentaure, aimaju lego i tamo ;)

a kao bas bas mali, imao sam jedan jedini lego katalog (onaj u kojem je bio predstavljen onaj prvi zuti dvorac) koji sam nasledio od caleta, i provodio sam sate analizirajuci svaki ddetalj na fotkama :)


Tebi se bas sve uklopilo i poklopilo u istom trenutku, svaka cast :grin2:  btw pogledao sam galerije tvojih figurica i bas su extra :grin2:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #10 poslato: Jun 23, 2012, 06:54:09:posle podne »
E angeli da se meni nesto tako desi bio bi srecniji od bilo koga,odavde pa sve do vanzemaljaca pa gde god oni bili.Eh da je meni da osvojim srce te moje devojke.Ja i dan danas gledam u kataloge i slike na netu i sve detalje i razmisljam kako li je to napravljeno a jos kad sam bio klinac i s 5 godina dobio prvi lego iz danske od tetke.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #11 poslato: Jun 24, 2012, 02:57:58:pre podne »
pa samo lagano, obicno je svaka devojka unikatna i razlicita, ali to je samo u detaljima, obicno maltene sve vole one osobine kao sto su duhovitost, sigurnost u sebe, plemenitost, snaga (i fizicka i karakterna:), neznost i vedar i pozitivan duh ;) Preplavi je sa time i sa malo kreativnosti, i sigurno ces joj prirasti za srce ;)

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #12 poslato: Jun 24, 2012, 09:16:26:pre podne »
Citat: \"Angeli\" post=12784
pa samo lagano, obicno je svaka devojka unikatna i razlicita, ali to je samo u detaljima, obicno maltene sve vole one osobine kao sto su duhovitost, sigurnost u sebe, plemenitost, snaga (i fizicka i karakterna:), neznost i vedar i pozitivan duh ;) Preplavi je sa time i sa malo kreativnosti, i sigurno ces joj prirasti za srce ;)


a moze i samo sa parama :laugh:
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #13 poslato: Jun 24, 2012, 10:47:32:pre podne »
Pare ne pale kod ovih finih devojaka,veruj mi a i mlad sam da bi imo para.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Mladizmaj

  • Gost
Odg: Re: Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #14 poslato: Jun 24, 2012, 02:31:43:posle podne »
Citat: \"yanakin\" post=12787


a moze i samo sa parama :laugh:


Kada tako osvojis devojku parama uvek budi spreman da ce doci neko sa jos vise para i osvojiti je opet.
Po meni snaga duha i generalna pozitivna energija su dovoljne da zainteresuju devojku za tebe, jedino se treba cuvati patetike i preteriganja. Doduse kako je sacuvati kad je jednom osvojis je totalno druga prica.