Autor Tema: BrickArms, BrickForge...  (Pročitano 4435 puta)

Jony_Prah

  • Gost
BrickArms, BrickForge...
« poslato: Mart 01, 2012, 07:22:43:posle podne »
Ako nekoga zanima \"unapređenje\" minifigurica, evo par korisnih dućana i kratki osvrt onoga što drže:

1.BrickArms
Minifigures- Malo minifigurica.
Weapons- U njihovom asortimanu ćete naći puno puška, pištolja i sve vezano više uz blisku prošlost (WWI, WWII, divlji zapad), sadašnjost i budućnost. Imaju također i puno paketa oružja (ako naručujute u velikoj količini, jeftinije je naručiti par par paketa). Ipak, mogu se naći neki mačevi.
Headgear- U ovom dijelu imaju dosta malo stvari, ali ako radite WWI tj. WWII jako su korisne.
Accessories- Najmanja kategorija od svega. a sada im je jedina ponuda Syringe i Scalpel (Universal Clips (the \'U-Clip\') svrstavam više pod oružje nego pod accessories)

2.BrickFroge
[size=50]Možda korisniji ovaj link[/size]
Minfigures- Nemaju minifigurica na prodaju.
Weapons- Većina oružja je Castle tj. Fantasy. Naravno imaju oružja  SF tematike, sadašnja oružja...
Header- Ovdje nema što nema. Od kaciga svih tematika, do beretka, kosa...
Aromor- Ruksaci, brade, waist armor i pauldron
Accessories- Čaše, epruvete, bose svih veličina i oblika, štapova čarobnjaka, gitara, violina, štapića za bubnjeve, štitova...
Other- Motori, gljive, držaći lampe, noge za kentaura, uzde, sanjke...

3.BrickWarriors
Minifigures- Neprodaju ih zasebno, samo u specialnim paketima.[size=85] p.s. prodaju i minotaurovu glavu[/size]
Weapons- U njihovom asortimanu ćete naći puno puška, pištolja i sve vezano više uz blisku prošlost (WWI, WWII, divlji zapad), sadašnjost i budućnost. Ipak, mogu se naći neki mačevi.
Header- Jako fora Castle kacige, somrero, beretka...
Armor- Zanimljivi oklopi Castle teme, gladijatorski prsluk i vojnički prsluk.
Accessories- Rogovi svih vrsta (čak i jelenji), krilca i svitak papira.

Ovdje možete i podijeliti svoja iskustva ili dati link za neku drugu trgovinu. :vampire:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2012, 09:56:55:posle podne »
Ja se pitam samo sta je najlaksi nacin nabavljanja ovih stvarcica.

Hexx

  • Gost
Re: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #2 poslato: Mart 02, 2012, 03:14:32:pre podne »
Za brickforge znam da šalju kod nas, a možeš platiti internet visa karticom.

Angeli

  • Gost
Re: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #3 poslato: Mart 02, 2012, 04:21:14:pre podne »
:)
Evo par mojih primer:
medju fotkama mozete videti brickforge, brickwarriors, brickTW i arealight
brickwarriors mi upravo salju paket sa nagradom za gladijatorske igre, tako da ako neko nesto zeli da naruci, moze da se pridruzi; link za radnju je ovde
primetiti da ima nove zlatne stvari:

takodje, sobzirom da je brickforge u istoj zemlji, mogu naruciti kod njih da posalju njemu, a on onda sve zajedno (ne bi bio prvi put:). Brickforge je imao jednom sjajnu rasrpodaju, gde je sve bilo 75% jeftinije, kada smo Bogdan i ja pokupovali boga oca za 10e :)

sem ovih sa slika dole, stotine unikatnih minifigova koje sam pravio za razne dvorce mozete naci ovde, u mojim brickshelf folderima; svaki folder je jedan grad, unutar svakog imate po tri foldera: Main, gde su glavne slike, Minifigures - koji vas zanima, i thumbnails koji je nebitan :) ponegde ima i \"construction\", a to je kako se pravio dvorac.
















vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #4 poslato: Mart 02, 2012, 10:15:21:pre podne »
A jel zna neko koji je najjeftiniji nacin nabavljanja.Meni bi bas dobro dosli brick warior ili brick forge bajoneti.

Jony_Prah

  • Gost
Re: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #5 poslato: Mart 02, 2012, 10:26:52:pre podne »
Angeli kako si ti platio sve to? Ja sam baš izabrao dijelove koje hoću naručiti od BrickFroge, ali ne znam što nakon Checkouta. :confuzed2:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Re: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #6 poslato: Mart 02, 2012, 10:35:05:pre podne »
Citat: \"Jony_Prah\" post=9864
Angeli kako si ti platio sve to? Ja sam baš izabrao dijelove koje hoću naručiti od BrickFroge, ali ne znam što nakon Checkouta. :confuzed2:


verovatno putem paypal-a...

pošto si u hrvatskoj trebalo bi da mogu tvoji roditelji da otvore nalog za plaćanje, jer ne znam da li maloletna osoba može da ima nalog...

Angeli

  • Gost
Re: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #7 poslato: Mart 02, 2012, 10:40:14:pre podne »
da placa se preko paypala, mada sam ove moje dobijao na poklon, zbog fotki i sl...
Edit: ali ono kada smo obrstili brickforge, kada je bi oonaj suludi popust, platili smo paypalom, da

nazalost uopste nisam upoznat kako to funkcionise u hr, ali neko od starijih sigurno zna

Jony_Prah

  • Gost
Re: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #8 poslato: Mart 02, 2012, 10:44:35:pre podne »
Hvala. Mislim da čak na Kockicama ima vodič kako radi PayPal, a ako nema, lako se pita. :cool2:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #9 poslato: Mart 02, 2012, 10:57:46:pre podne »
A za Srbiju?

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Re: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #10 poslato: Mart 02, 2012, 11:04:13:pre podne »
Citat: \"vasa\" post=9869
A za Srbiju?


u srbiju paypal nije došao...a prema poslednjim vestima, neće skoro...ljudi iz srbije koji ga koriste, uglavnom imaju nekoga u inostranstvu, preko čijeg računa to obavljaju, ali to nije uvek slučaj...

država i narodna banka kažu da nema problema, a paypal kaže da postoje zakoni koji im ne dozvoljavaju legalno poslovanje...

aca

  • Gost
Odg: BrickArms, BrickForge...
« Odgovor #11 poslato: Mart 02, 2012, 03:07:19:posle podne »
А за Србију... одобрење за пријемни испит за ЕУ. :laugh: