Autor Tema: Set koji bih najviše želeo  (Pročitano 3272 puta)

Hexx

  • Gost
Re: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #15 poslato: Novembar 11, 2012, 03:04:52:posle podne »
Ali nešto razmišljam, ima to smisla - neko ko nema nijedan dvorac naravno da će pre da izabere neko utvrđenje, nego nešto kao što je gradski trg.

Elem, omiljeni set... mogu da izdvojim par s kojima sam se najviše i najlepše igrao u detinjstvu, pre svega
Eldorado

(iako sam imao piratski brod koji je dosta veći, mislim da mi je ovo bio draži set)

Black Monarch\'s castle


i Battrax najawesome vozilo starog svemira

(onaj Cole\'s tread assault me zapravo podseća na ovo)

Ima još par setova tu koji su jaka druga mesta (6077, 6066, 6285, 6933)
a od setova kupljenih nakon dark ages-a pretpostavljam da mi je omiljeni MMV (10193).

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #16 poslato: Novembar 11, 2012, 03:16:11:posle podne »
Dugme, hvala za link ka temi, uzivao sam. Ja nisam tad bio clan foruma, pa nisam znao da se o tome vec polemisalo. Onaj set Europe sa Francuzima je odlican samo sto kad bi se izdavao bio bi oko 500 dolara, sto je verovatno i razlog zbog kog nije izdat.

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #17 poslato: Novembar 11, 2012, 03:16:25:posle podne »
Dugme, hvala za link ka temi, uzivao sam. Ja nisam tad bio clan foruma, pa nisam znao da se o tome vec polemisalo. Onaj set Europe sa Francuzima je odlican samo sto kad bi se izdavao bio bi oko 500 dolara, sto je verovatno i razlog zbog kog nije izdat.

EDIT. obrisite mi ovaj post, nesto je forum bio zabagovao, pa sam izgleda dva puta postavio poruku

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #18 poslato: Novembar 11, 2012, 05:50:39:posle podne »
Citat: \"Hexx\" post=16052


Elem, omiljeni set... mogu da izdvojim par s kojima sam se najviše i najlepše igrao u detinjstvu, pre svega
Eldorado



zahvalnica sto ste napisali ovo. (oficijalna :grin2: )

definitivno sam se i ja najvise igrao sa ovim setom mozda zato sto mi je to i poslednji ozbiljan set pred 10-ogodisnju depresiju, a mozda zato sto je stvarno sjajan - podrum, pristaniste, zatvor, dizalica, top koji je gruvao 1,5m i mnogi novi elementi u novoj temi prvi put vidjeni  - camci, puske, ajkule, majmuni, realno zelenilo, figovi sa razlicitim licima - konacno personalizacija, do tad je svaki fi bio prosto \"smalji\'!

+ imao sam drugara koji je imao veliki piratski brod, bar dve nove godine smo docekali da nismo culi petarde kolko je bitka bila napeta!
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #19 poslato: Novembar 13, 2012, 04:19:43:posle podne »
Takođe evo još tri seta za kojima čeznem!:cry:


10212 Imperial shuttle:http://www.kocka.rs/image/cache/data/Star%20Wars/10212-650x650.jpg

10221 Super Star Destroyer:http://www.kocka.rs/image/cache/data/Star%20Wars/10221-650x650.jpg

I naravno(najbolje za kraj)

10188 Death Star:http://www.kocka.rs/image/cache/data/Star%20Wars/10188-650x650.jpg

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #20 poslato: Novembar 13, 2012, 08:26:27:posle podne »
Evo za cim ja ceznem ma kucu bi prodo za to.:laugh:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Hexx

  • Gost
Re: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #21 poslato: Novembar 13, 2012, 11:35:32:posle podne »
Alo bre klinci! Ja bih mog\'o disertaciju da napišem o setovima koje želim :bored:
pišite ovde koji vam je omiljeni set, kao - igrali ste se s njim, sklapali, rasklapali, mocovali od njega...

A predlažem da otvorimo temu \"Set koji najviše želim\" ili \"top lista setova za kojim čeznem\" ili tako nešto :)

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #22 poslato: Novembar 13, 2012, 11:50:48:posle podne »
E moze ta top lista pa da se zna kad je svakom rodjendan pa da skupimo pare pa da mu kupimo neki manji set koji zeli.To bi bilo lepo.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #23 poslato: Novembar 14, 2012, 06:01:30:pre podne »
Hexx je u pravu, \"omiljeni set\" može da bude samo nešto što imate, imali ste, ili ste u najgorem slučaju imali priliku da se igrate s njim kod nekog druga/drugarice. Neka neko od vas otvori temu \"set koji najviše želim\" pa da pričamo i o tome...

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #24 poslato: Novembar 14, 2012, 10:50:19:pre podne »
moj omiljeni lego set je onaj nad kojim sam najviše balavio kad sam bio klinac, a to je i set koji mi je bio prvi posle dark ages perioda...



uz njega, rame uz rame su i sledeća 3 seta  :wacky:






Darth Vader

  • Gost
Odg: Vaš omiljeni lego set
« Odgovor #25 poslato: Novembar 14, 2012, 01:44:21:posle podne »
U pravu ste!Menjam naslov teme!!!

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Set koji bih najviše želeo
« Odgovor #26 poslato: Novembar 14, 2012, 05:15:57:posle podne »
Ljudi, ne možete tek tako da skačete sa teme na temu, nije ovo chatroom nego forum gde je pre svega bitna preglednost i to da se zna šta pripada kojoj temi. Zaključaću ovu temu jer je postala previše haotična, nastavite diskusiju o tome šta želite u novoj temi koju je otvorio TechnicKing.