Autor Tema: Како послати наруџбину другоме?  (Pročitano 6031 puta)

aca

  • Gost
Odg: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #15 poslato: Decembar 02, 2011, 09:42:17:pre podne »
Што каже БФ, ништа ти не вреди - надимак ти звучи италијански и лако се мења кроз падеже:

1. Ангели
2. Ангелија
3. Ангелију
4. Ангелија
5. Ангели
6. Ангелијем
7. Ангелију

Нећеш добити пиво, али ћеш добити коцкице.
А што је посебно интересантно, можеш да се промениш и кроз падеже у множини! Ал\' нећемо да се вређамо :wink2:  

Промени ти Белгрејдс фајнест кроз падеже, то је изазов! :amazed:

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #16 poslato: Decembar 02, 2011, 09:49:22:pre podne »
nije nadimak, to je pravo prezime ;)

aca

  • Gost
Odg: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #17 poslato: Decembar 02, 2011, 11:25:44:pre podne »
Ето ти. Држао си нас у незнању толике године. :bored: А ја мислио да се презиваш Анђелић... :indian:


Што се тиче наручивања, данас сам покушао да учитам наруџбе од јуче (прављено у Опери и Лисици) и неке старе које сам направио одавно и опет не ради. С друге стране, наруџбе које сам направио данас (у Опери) сам успешно учитао у оба читача и све ради?! :confuzed2: Чак могу и да се промени количина (додуше, не могу да се додају нове ставке, што је у ствари добро!).
Нисам гасио читаче и чини ми се да сам процедуру поновио на исти начин, али очигледно да постоји нешто што не зависи од читача него од редоследа корака.
Ако нешто извалите, пишите.

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #18 poslato: Decembar 02, 2011, 12:27:21:posle podne »
Е да, и ја сам у почетку мислио да је Ангели италијан, не због презимена него зато што стално наручује коцкице од Сабрине :laugh: Међутим и то је пукло.. његовом кривицом :vampire:

Уосталом, Ангели је Србин и има Славу, а што је презиме такво какво јесте, није тема овде.. Имам ја друга коме је деда дошао из Италије пре 80 година у Београд, који се зове Антонио и такође то ништа не мења :)

У сваком случају, Ангели нам је све разјаснио, а ако хоће да га зовемо Иван нек мења ник.. мада је боље DROW-MASTER :laugh:
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

aca

  • Gost
Odg: Re: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #19 poslato: Decembar 02, 2011, 01:18:58:posle podne »
Citat: \"Belgrade`s finest\" post=6601
Уосталом, Ангели је Србин и има Славу, а што је презиме такво какво јесте, није тема овде..

Да се разумемо, не бих имао ништа против ни да се Ангели презива Мусолини нити би ми сметало да није Србин и православац. Ја људе делим на људе и нељуде, а и ствар елементарног васпитања је да се то не помиње.
Ако сам нешто рекао погрешно или сам погрешно схваћен, извињавам се. :shy:

Узгред, ја имам једног другара који је (по легенди?) потомак аустро-угарског војсковође и иако има презиме на ић, једино је и јединствено на земљиној кугли.

Осим тога, ко овде може да каже да је Србин у ... генерација? Ја први не! :wink2:

Hexx

  • Gost
Re: Odg: Re: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #20 poslato: Decembar 02, 2011, 01:48:59:posle podne »
Možda stvarno ne bi bilo zgoreg iskulirati malo te stvari vezane za nacionalnost, veru i poreklo.
Mislim, nije da bih ja nešto cenzurisao, nego čisto, voleo bih jedan kutak interneta bez potencijala za glupe rasprave koje ne vode ničemu.
Ja svoje stavove ne bih delio, ne komentarišem tuđe i apelovao bih na ostale da sami na sebe utiču po tom pitanju na ovom forumu za hobi, umetnost i razonodu :angel:

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #21 poslato: Decembar 02, 2011, 02:07:49:posle podne »
:)
svako ko je nesto napisao na temi ima za zadatak da napravi MOC kojim opisuje sebe kako sedi za kompom i pretura po bricklinku :) i muchi se praveci narudzbinu za slanje :)

aca

  • Gost
Odg: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #22 poslato: Decembar 02, 2011, 03:28:40:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=6622
:)
svako ko je nesto napisao na temi ima za zadatak da napravi MOC kojim opisuje sebe kako sedi za kompom i pretura po bricklinku :) i muchi se praveci narudzbinu za slanje :)


Договорено! :wacky:

aca

  • Gost
Odg: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #23 poslato: Decembar 06, 2011, 11:22:50:pre podne »
Упркос упутству, и даље се порађамо са наруџбама. :bored:

Молим да се овде напише ако нешто у упутству недостаје или је погрешно.

Додао сам и историју измена, тако да ћете моћи да пратите ако се нешто измени. :nerd:

aca

  • Gost
Odg: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #24 poslato: Decembar 12, 2011, 12:20:30:posle podne »
@Angeli, Belgrade\'s Finest:

Наруџбе које су ми послате пре неколико дана ми више \"не раде\". Да ли су у питању неки \"колачићи\" или ко зна шта, једноставно више не раде. Решење?


@сви који су наручивали код мене за Немца:

ако желите да помогнете у решењу овог проблема, пошаљите ми наруџбине опет, али у *.mht формату. Опера 9 и IE 7 га подржавају, а за Firefox 8 инсталирајте додатак.

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #25 poslato: Decembar 13, 2011, 04:36:26:pre podne »
...imam narudzbine koje sam snimio sebi pre par godina, koje i dalje \"rade\". ovo vazi za mozilu firefox. ko koristi bilo sta drugo, trebalo bi da razmisli da se preshalta ne samo zbog narudzbina, vec globalno. sve sam probao, od eksplorera, preko hroma do opere, firefox je ubedljivo najjendostavniji, stabilniji i najpametniji za rad.

ne znam sta je problem, najbolje da mi posaljes dve od tih narudzbina koje ne rade, i jednu koja radi na moj mejl

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #26 poslato: Decembar 22, 2011, 10:45:34:posle podne »
Aco nesto nije u redu sa slanjem narudzbina drugome. Naime, od 4 poslata zip fajla (razliciti ljudi) u zadnjih 10 dana, nijedna ne radi. Probao sam i na drugom kompjuteru, instalirao novu verziju firefoxa, opere... nista. Jel vi imate isti problem? Stalno izbacuje \"korpa je prazna\".
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Odg: Re: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #27 poslato: Decembar 23, 2011, 01:58:11:pre podne »
da, potpuno isti. na kraju sam kucao rucno

aca

  • Gost
Odg: Како послати наруџбину другоме?
« Odgovor #28 poslato: Decembar 24, 2011, 08:02:59:posle podne »
Наруџба застарева после дан, два, три... немам појма зашто. Нема везе са програмима, још истражујем...

aca

  • Gost
Како послати наруџбину другоме? Поштанска адреса.
« Odgovor #29 poslato: Decembar 28, 2011, 01:22:02:posle podne »
Колико то год блесаво звучало, мораћу да напишем како се адресирају пошиљке!


Адреса за Бриклинк:

Petar Petrovic
Njegoseva 1
11000 Beograd
Serbia


Адреса за нас у Србији:

Петар Петровић
Његошева 1
11000 Београд

или

Petar Petrović
Njegoševa 1
11000 Beograd


Све остале варијанте заборавите.:bored: