Autor Tema: LEGO® Consumer Service  (Pročitano 2741 puta)

Kovjonas

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
LEGO® Consumer Service
« poslato: Jun 28, 2012, 04:42:45:posle podne »
Ako iz LEGO seta fali jedan deo, ili je polomjen, onda uspostavite vezu sa LEGO® Consumer Service, jako su ljubazni!


U aprilu sam kupio set 10211 Grand Emporium, i falio mi je jedan deo. Poslao sam u E-mail-u šifru tog elementa, a oni su mi poslali poštom.

Jako brzo je stigao, jako sam zadovoljan! :grin2: :smile2:




vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #1 poslato: Jun 28, 2012, 09:47:51:posle podne »
Bas se pitam ,ako salju ,zasto nema pick-a brick-a tj. zasto ne salju delove na komad

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #2 poslato: Jun 28, 2012, 10:00:59:posle podne »
To sam se i ja pitao ali mozes ti da uzmes i 1kg kocki na komad onda je to vec problem za carinu i sva sranja i gluposti.:bored:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Kovjonas

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Odg: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #3 poslato: Jun 29, 2012, 06:11:11:pre podne »
http://service.lego.com/en-us/replacementparts/ <-- Ovo trebate da popunite, pa ćete videti, da ima pick-a-brick-a! :smile2:

Lole

  • Gost
Odg: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #4 poslato: Februar 16, 2013, 10:51:09:posle podne »
Zamolila bih da mi neko pojasni ovo narucivanje iz Lega. Moj sinak dok je pravio 5867 polomio jedan deo. Ja sam mislila da ga narucim pa da ga posalju, medjutim nisam sigurna da li oni to naplacuju i generalno, koliko ce da me kosta sve ukupno to zadovoljstvo. Cisto sumnjam da ce biti besplatno, pa sam zelela, ako neko ima iskustva sa tim, da to podeli sa mnom. Nesto bas ne bih da me jedna kockica koja, btw, i nije sasvim pukla nego joj se odvalio jedan deo kosta koliko ceo set.

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #5 poslato: Februar 16, 2013, 11:00:47:posle podne »
Ne verujem da će vam za polomljeni deo poslati novi za džabe.

Bolje pronađite na ovom linku: http://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?S=5867-1 koji je to deo, napišite njegov broj i boju, pa će vam neko sigurno pomoći da ga nabavite :smile2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #6 poslato: Februar 16, 2013, 11:06:58:posle podne »
imate i u uputstvu seta kod pod kojim je deo zaveden na zadnjoj strani u spisku svih delova, napisite koji je pa ako je nesto lako za naci mozda vam ni ne treba lego consumer service :wink2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Lole

  • Gost
Odg: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #7 poslato: Februar 16, 2013, 11:10:27:posle podne »
Evo ovo pise u uputstvu, broj 4211469, i nije cak ni ceo pukao nego se odvalila jedna ova kvacica sa strane, ne znam kako da objasnim :shy:

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #8 poslato: Februar 16, 2013, 11:20:59:posle podne »
Ako se ne varam, u pitanju je šarka.


Ja se bavim popravkama delova, ali kod delova koji se pomeraju ni super lepak ne pomaže. Ovaj deo je najbolje zameniti. Ovaj deo nije skup i nije ga teško nabaviti :smile2:

Lole

  • Gost
Odg: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #9 poslato: Februar 16, 2013, 11:26:14:posle podne »
Procitala sam da se bavite popravkom i svaka cast na tome, pregledala sam sta ste objavili i stvarno sve pohvale.

Jeste, to je taj deo, pukla mu je ova jedna kvacica i sad ono sto se ubaci u njega nije cvrsto zaglavljeno, lako ispada. Srecom, to stoji pozadi u autu ispod poklopca pa i ne smeta toliko, ali ja bih, opet, htela da dete ima citavu kocku. Stoga, ako neko zna nacin kako da deo nabavimo, a da nece da me kosta kao Svetog Petra kajgana, nek nam pomogne. :smile2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #10 poslato: Februar 16, 2013, 11:51:06:posle podne »
Ako neko ima ovaj deo viska u LBG varijanti neka se javi da organizujemo nesto. Ako ne onda bih vas molio da se strpite do iduceg meseca, porucicemo jedan prilikom klupskih porucivanja.
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

pile7

  • Članica kluba (redovna)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.484
    • Pogledaj profil
Re: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #11 poslato: Februar 17, 2013, 07:15:30:pre podne »
Koja je boja u pitanju?
Evo ako odgovara svetlo siva ja mogu da vam poklonim samo se snađite za transport, ili ako nekom budem slala za Bg pa ćemo se dogovoriti.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #12 poslato: Februar 17, 2013, 08:12:32:pre podne »
jeste, svetlo siva (lbg=light bluish gray)
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Ђапето

  • Gost
Re: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #13 poslato: Februar 17, 2013, 12:34:48:posle podne »
Проблем је што има неколико нијанси светло сиве, тако да најбоље је видети који сет је у питању и видети на БЛ која је светло сива у питању па онда проверити да ли је то та.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: LEGO® Consumer Service
« Odgovor #14 poslato: Februar 17, 2013, 12:49:07:posle podne »
Po broju elementa to je najnovija svetlo siva, tj. Lbg kako je popularno zovemo. Ostale nijanse su iz uzasno starih setova ili su pak dbg iliti dark bluish gray ;)
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”