Autor Tema: Drow kreativno takmicenje  (Pročitano 1966 puta)

Angeli

  • Gost
Drow kreativno takmicenje
« poslato: Novembar 20, 2012, 07:59:05:pre podne »
Cao drugari ;)

Drow drugari iz zamka su resili da razdele malo kockica ;)

Zelim da napravite nesto od lego kockica :))




Pravila: nema ih ;)
Pravis sta god zelis, sa bilo kojom tematikom, koliko god veliko ili malo zelis.

Krajnji rok
za prijavu je petnaesti januar 2013 (mada, ovo moze da bude klizno, dajte predloge ako mislite da bi neki drugi datum bio bolji :)))

Prijavis se tako sto ubacis sliku i/ili link ovde u temi.


Sto se tiche izvlaceja pobednika, bice dva: prvog ce odrediti devojka koja je dobila zelenog jednoroga, kao znak zahvalnosti sto je forum pomogao, a i da se pohvalim ;) (zezam se:); Druga ce biti izvucena potpuno randomizovano, skupice se nas par, ko bude raspolozen, oticicemo na pivo and limunadu, staviti sva imena u sheshir i izvuci jednog, tako da ce biti fer :)

A kao poseban shmek na kraju, takodje zelim da osmislite jednu minifigurinu: bilo koje teme, bilo koje orijentacije, nema nikakvih ogranicenja, mozete koristiti i ne-lego elemente (napred Vaso:) samo trebate da je spojite, uslikate i isto okacite ovde; pobednik ce dobiti jednu custom-made minifigurinu od iskljucivo originalnih lego delova, i takodje ce biti izvucen randomizovano, iz sheshira, u kafani :) Ali imajte na umu da oni koji me oduseve kreativnoscu, duhovitoscu i sl, njih cu vise gotiviti, a gotivljenje se kod mene obicno ogleda u deljenju kockica :) obicno, ne mora da bude pravilo ;) ali onaj ko se potrudi, bice mi na dobroj strani (sad misteriozno namignem;)

I za mocove i za minifigurine, mozete ubaciti koliko god zelite radova, samo mi signalizirajte koji je taj jedan koji ce ucestvovati u izvlacenju. Sobzirom da devojku sa zelenim jednorogom ne poznajem dovoljno, ne znam kakve su njene preferencije kada su mocovi u pitanju, tako da opustencija, gradite kako vam se cefne, mozda voli minimalizam, mozda je larpurlartista, nikad ne znas :)

---
---
---

Znaci, nema nikakvih ogranicenja, igramo se do 15-tog januara 2013, i pravite i moc, i minifigurinu; prezentujte po zelji ;)
---
---
---


Nagrade: zip kesa (ne kesica:) puna raznoraznih kockica, u mom fazonu: par stotina 1x2 brick crvenih, stotinjak 1x2 trans-clear plate, po 100 od crvenih, plavih (cvetlo-tamno), zutih, providnih 1x1 plejtova, dosta tile-ova (2x2 crveni i 1x8 beli) i ko zna sta jos, ovo mi je palo na pamet + mozete i da izvoljevate, sobzirom da sta vidite po mocovima, to imam; u svakom slucaju, pojedinacna nagrada ce sigurno imati preko hiljadu (1000) kockica; i da bice i dosta crnih panela kao nagrada, i jedna custom made minifigurina, kao nagrada za vasu custom made figurinu ;)
Sescu pa cu napraviti tacno sta ce biti nagrade malo kasnije, ima vremena ;)

Sobzirom da je izvlacenje randomizovano, svi mogu da ucestvuju, i administratori, i oni koji ce se tek uclaniti, tako da - nema ogranicenja - svako ko gradi moze da ucestvuje

Jedino ogranicenje koje postoji je, da bi takmicenje bilo legitimno (citaj - da bi se desilo:), mora ucestvovati minimum 20 razlicitih clanova foruma koji su se uclanili pre danasnjeg datuma. Ostali isto mogu da ucestvuju, ali se nece brojati u tu kvotu.

---

E pa drugari :) Volim kada se gradi, volim kad imate kockice, volim kada ste srecni, tako da se nadam da ce ovo malo Drow takmicenje sve to obuhvatiti ;)
zapamtite, kreativnost je poenta ;)
Ove devojke radice kao obezbedjenje i na pultu sa informacijama; sva pitanja ili zalbe - kod njih ;)

kamera

  • Gost
Odg: Drow kreativno takmicenje
« Odgovor #1 poslato: Novembar 21, 2012, 10:04:12:posle podne »
evo mojih heroina u krupnom planu koje samo sto su izasle iz svoje grobnice i spremne su za konacnu pobedu to su moje osvetnice
http://www.flickr.com/photos/75849091@N03/8206153537/in/photostream
:devil2:

Darth Vader

  • Gost
Odg: Drow kreativno takmicenje
« Odgovor #2 poslato: Novembar 21, 2012, 10:06:05:posle podne »
Super izgledaju!:devil2:

hrcak

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 197
    • Pogledaj profil
Re: Drow kreativno takmicenje
« Odgovor #3 poslato: Novembar 22, 2012, 07:02:39:posle podne »
jupiiii,zivelo takmicenje :)   ako ne napravim nista,okacim neku,na brzaka,kreaciju i idem na srecu u random delu :party:

kamera

  • Gost
Odg: Re: Drow kreativno takmicenje
« Odgovor #4 poslato: Novembar 22, 2012, 07:31:02:posle podne »
kako to mislis jel to mislis na mene

Sogun

  • Gost
Frights Knights
« Odgovor #5 poslato: Decembar 17, 2012, 03:19:52:posle podne »
Evo da pokusam i ja nesto da prikazem :) kreacija je napravljena srazmerno sa mogucnostima koje su mi bile ogranicene zbog broja kockica...tako da nemojte zameriti za plavi baseplate i jos neke nelogicnosti :P
























Darth Vader

  • Gost
Odg: Frights Knights
« Odgovor #6 poslato: Decembar 17, 2012, 05:45:56:posle podne »
Strava!!!:amazed:

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Frights Knights
« Odgovor #7 poslato: Decembar 17, 2012, 08:43:13:posle podne »
super :) mogu da se opkladim da su ti ona dva strelca omiljeni u tom dvorcu (meni bi bili:))

Sogun

  • Gost
Odg: Drow kreativno takmicenje
« Odgovor #8 poslato: Decembar 17, 2012, 11:14:26:posle podne »
Naravno :) cak sta vise oni su mi i najstariji minifigovi iz 97\' su :D

luka00

  • Gost
Re: Drow kreativno takmicenje
« Odgovor #9 poslato: Decembar 26, 2012, 09:13:55:posle podne »




nego da li ima jos neko osim nas dvojce? :cool2:

Angeli

  • Gost
Re: Drow kreativno takmicenje
« Odgovor #10 poslato: Decembar 26, 2012, 09:21:55:posle podne »
super je dvorac ;))

luka00

  • Gost
Re: Drow kreativno takmicenje
« Odgovor #11 poslato: Decembar 26, 2012, 09:29:06:posle podne »
hvala , sad cu i figuricu da okacim(da li sme samo jedna ili vise) i nisi mi odgovorio na pitanje :smile2:

Angeli

  • Gost
Re: Drow kreativno takmicenje
« Odgovor #12 poslato: Decembar 26, 2012, 10:39:51:posle podne »
pusti masti na volju i uradi kako zelis :))))