Autor Tema: MOC putnicki vagoni by BNESTY  (Pročitano 6895 puta)

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: MOC putnicki vagoni by BNESTY
« Odgovor #30 poslato: Jul 09, 2013, 08:31:11:posle podne »
Ekstra ide, samo cini mi se malo brzo.

Motore su ranije imali i u Radio Klubu sada se zovu Kelco pa pogledaj kod njih. Inace pogledaj sajt Farnell preko Mikro Princa mozes da narucis od njih sta ti treba a verujem da ces tu naci ono sto trazis.

duke

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.407
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: MOC putnicki vagoni by BNESTY
« Odgovor #31 poslato: Jul 09, 2013, 09:06:43:posle podne »
Ja bih ti preporucio ove Bugare kod Sava centra - Comet electronic. Kod njih mozes sve zivo da porucis. Ovi iz Mikro princa se ponasaju kao da su bogovi elektronike. :angry:

http://www.comet.rs/sr/

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Odg: Re: MOC putnicki vagoni by BNESTY
« Odgovor #32 poslato: Jul 10, 2013, 12:33:44:pre podne »
Citat: \"dugme\" post=25299

veća je verovatnoća da ćeš pokidati žicu nego pravilno zalemljen spoj


100% ce prvo prekinuti zicu, kachili smo sve i svasta na lemljene spojeve u srednjoj i pustali da visi sa prozora (Tesla:))), nijednom nije pukao spoj, uvek zica

Inache sta god da se raspadne u kuci popravljam sa lemilicom, sa kalajem, ako je metal, bez, ako je bilo sta drugo :) :) :) Treba da me vidis kako popravljam vrata koja skripe :P

bnesty

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.609
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: Re: MOC putnicki vagoni by BNESTY
« Odgovor #33 poslato: Jul 10, 2013, 06:11:00:posle podne »
Bio sam u Microprincu

Motor od 9V koji imaju je ogroman, sigurno bar 5mm veci u precniku od ovog sto je u Train motor kucistu :( steta jer je cena 3 eur

aca

  • Gost
Odg: MOC putnicki vagoni by BNESTY
« Odgovor #34 poslato: Avgust 07, 2013, 08:40:09:pre podne »
1. У Микропринцу и ми набављамо и за фирму, али у тим радњама обично немају времена да много дискутују са тобом - ако знаш шта тражиш, супер, ако не...
2. Лемљење, наравно! Ако лем не ваља, онда не ваља или калај, или лемилица, или подлога (читај: запрљано), или онај који леми. :party:
3. Возић је супер, али је бучан као Гуча! Увек сам се питао зашто се не уведе неки редуктор којим би се воз кретао спорије, али би могао да повуче више?

bricktoform

  • Gost
Odg: MOC putnicki vagoni by BNESTY
« Odgovor #35 poslato: Avgust 18, 2013, 10:58:24:pre podne »
Brao za voz!