Autor Tema: omiljeni filmovi ili crtani filmovi clanova foruma  (Pročitano 1760 puta)

kamera

  • Gost
omiljeni filmovi ili crtani filmovi clanova foruma
« poslato: Jul 19, 2013, 08:09:50:posle podne »
voleo bih da znam koji su vasi omiljeni crtani ili obicni filmovi koje najvise volite a kao prvi ja bi rekao da je moj omiljeni crtani i zauvek upamceni crtani dinosaur king :wink2: a od filmova pa recimo spajdermen ili tako nesto ali od akcionih filmova mi je kobre protiv komodo zmajeva to je sve od mene voleo bih da cujem koji su vasi omiljeni ????? :angel:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: omiljeni filmovi ili crtani filmovi clanova foruma
« Odgovor #1 poslato: Jul 19, 2013, 08:24:39:posle podne »
Od crtaca ,Yugioh GX definitivno.Of filmova ARGGGHHHH toliko dobrih filmovasamvideo ,ali ajd ,onaj sto me je najvise tako  ,,Thought none go with me,,
Ali stvarno sam gledao mnogo dobrih filmova ,ne mogu da se odlucim

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: omiljeni filmovi ili crtani filmovi clanova foruma
« Odgovor #2 poslato: Jul 21, 2013, 03:38:01:posle podne »
Ima dobrih filmova, ali kad me neko pita za omiljene prvo se setim Gospodara prstenova i \"Dobar, los, zao\", jer su fantasticno uradjeni (svega ima tacno koliko treba) i zato sto mogu po sto puta da ih gledam, a da mi ne dosade. Akcioni filmovi mi uglavnom nisu nesto mnogo zanimljivi, a volim drame ( npr. \"Devojka od milion dolara\" mi se svideo, sto zbog Klinta sto zbog Hilari Svong :love: ). Volim i istorijske filmove i drame.
Od humoristickih serija volim \"Mucke\", \"Alo, Alo\", lik Al Bandija( inace je ta serija klasicni sitkom, ali Bandi je Bandi), \"Crni Guja\", a od domacih volim Crnog Gruju (ali samo deo sa Sergejem), \"Vruc vetar\" i jos par njih.
Od \"ozbiljnijih\" serija jedino me je privukao \"Lost\".
Crtaca se nesto toliko i ne secam, gledao sam i Yugioh, Konana, Nindza kornjace..., ali se secam da sam voleo Sandokana (onaj sa tigrovima). Danas najvise volim da odgledam epizodu Sundjer Boba na B92.

pile7

  • Članica kluba (redovna)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.485
    • Pogledaj profil
Re: omiljeni filmovi ili crtani filmovi clanova foruma
« Odgovor #3 poslato: Avgust 16, 2013, 01:30:37:posle podne »
Koga zanima večeras na Prvoj u 21.15 Indiana Jones i izgubljeni hram.

LegoLover

  • Gost
Re: omiljeni filmovi ili crtani filmovi clanova foruma
« Odgovor #4 poslato: Avgust 16, 2013, 09:06:03:posle podne »
Indiana po 1000. put!!! :wacky: Ja obozavam Hobita.

Nidzo123

  • Gost
Odg: omiljeni filmovi ili crtani filmovi clanova foruma
« Odgovor #5 poslato: Avgust 21, 2013, 04:32:00:posle podne »
Od filmova volim Star Wars, Lotr, Hobbit i Harry Potter. Lord Of The Rings sam pre neki dan gleadao po 1000. put ali taj film ne moze da dosadi :grin2: jedva čekam Hobbit 2!

Caboose12

  • Gost
Re: omiljeni filmovi ili crtani filmovi clanova foruma
« Odgovor #6 poslato: Septembar 08, 2013, 03:58:25:posle podne »
Crtani: Star Wars the Clone wars (serija),naravno,gledao sam svih 5 sezona.
Filmovi: Avengers,Dark Knight,The amazing spider man,The Expendables 2,Star wars,LOTR,Hobbit...