Autor Tema: 6105 - Medieval Knights  (Pročitano 3594 puta)

Gambit

  • Gost
6105 - Medieval Knights
« poslato: Februar 20, 2011, 11:38:56:posle podne »
Ovo je moj omiljeni LEGO set.. Dobio sam ga 1994 godine, nije u sjajnom stanju jer sam se od 4 do 10 godine igrao bar 3 sata dnevno sa njim. Nedostaju mi ogrtac za jednog viteza koji se pocepao i jedno pero za kacigu..

Set se sastoji od 41 dela, 4 minifiga i 1 konja..

Slike kutije





Minifigovi su uradjeni bez mnogo detalja, dosta jednostavno, ali su opet sjajno uklopljeni u celinu..



Pojedinacne slike


(izvinjavam se sto je kriva slika, link normalne slike se nije mogao psotaviti)





Za kraj naravno, heroj mog detinjstva - VUK!



U setu dolazi mnogo oruzja, pa je ova mala druzina bila izuzetno zestoka..



Plast(pocepani) plavog viteza..



Nenaoruzani minifigovi



Uopsteno iz ovog seta bih izdvojio jednu stvar, a to je ova kaciga.. Po mom misljenju sigurno najbolja kaciga koja se pojavila u castle temi ikada!!





Utisak:
Set je izuzetno igriv, minifigovi pristojno uradjeni, dosta oruzja, jako lepo uradjene kacige, igrivost na zavidnom nivou.. Ocena sa birckset-a 3,4 sasvim opravdana..

LEGO DESIGNER JOLOVIC13

  • Gost
Odg: 6105 - Medieval Knights
« Odgovor #1 poslato: April 12, 2014, 02:51:28:posle podne »
Najbolji CASTLE BATTLE PACK ikada. Donosi usdedu jer ne kupujes tonu beskorisnih kocki. :mill: :mill: :mill: :mill: :mill:   :grin2: :grin2: :grin2: :grin2: :grin2:

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Odg: 6105 - Medieval Knights
« Odgovor #2 poslato: April 12, 2014, 08:28:30:posle podne »
Citat: \"LEGO DESIGNER JOLOVIC13\" post=33665
...Donosi usdedu jer ne kupujes tonu beskorisnih kocki


ocekujem da hitno otvoris temu u kategoriji kupujem/prodajem sa svim svojim beskorisnim kockama,nema smisla da ti zauzimaju prostor...:grin2: (1 emoticon primenjen zato sto imamo neku politiku ne preterivanja sa time :wink2: )
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."