Autor Tema: 10254 - Winter Holiday Train  (Pročitano 1172 puta)

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
10254 - Winter Holiday Train
« poslato: Februar 26, 2017, 08:39:43:posle podne »
Danas ću vam ukratko predstaviti Winter Holiday Train.
Set je izašao 1. oktobra 2016. godine i deo je Winter Village kolekcije. Ovo je osmi po redu set u ovoj kolekciji...
Ima 734 dela i 5 minifigova
Evropska cena oko 90€

Želim unapred da se izvinim zbog kontrasta na slikama...dok sam slagao ovaj set, nisam imao problema sa crnim delovima na crnom stolu, al sam pri obradi slika primetio da je negde malo teže videti tu granicu...   :bored:

Kutija i njen sadržaj:








Sadržaj kese sa brojem 1
















Sadržaj kese sa brojem 2 na sebi






počinjemo da slažemo lokomotivu




















a sada na red dolazi vagon za ugalj




kesa broj 3 sadrži














putnički vagon








kompletan set


rezervni delovi


Po mom mišljenju, 10173 je bio mnogo bolje urađen, ali mu je trenutna cena preko 400USD.
Sjajan dodatak Winter Village selu, ako već nemate pomenuti 10173 iz 2006. godine (koji zvanično nije deo ove kolekcije).
Nadam se da će u narednim godinama izaći i neka železnička stanica, da upotpuni ovu liniju proizvoda...
Set je moguće motorizovati, što ja nisam uradio u trenutku pravljenja recenzije.
Koliko sam pričao sa ljudima koji imaju ovaj set, ili imaju ostatak Winter Village setova, ovaj set je zanimljiviji deci nego kolekcionarima kojima bi trebalo da je zanimljiva Creator Expert linija setova...

Ako bih utiske morao da sumiram u neku ocenu, verovatno bi bila 3,5 na skali do 5...

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Odg: 10254 - Winter Holiday Train
« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2017, 08:51:24:posle podne »
"...dok sam slagao ovaj set, nisam imao problema sa crnim delovima na crnom stolu, al sam pri obradi slika primetio da je negde malo teže videti tu granicu... "

 :laugh:  Sad su ti jasnije neke muke moje...

Sladak setić, uopšte simpatična tema (Winter) čak i za okorelog SF ljubitelja...
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!