Autor Tema: Milan MOCovi  (Pročitano 9265 puta)

Bullitt

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.091
    • Pogledaj profil
Re: Milan MOCovi
« Odgovor #30 poslato: April 02, 2014, 11:46:10:posle podne »
Svidja mi se! :smile2:

legomanijak

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.043
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Milan MOCovi
« Odgovor #31 poslato: April 03, 2014, 02:58:13:posle podne »
Odlican :grin2:

duke

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.407
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #32 poslato: April 03, 2014, 06:13:26:posle podne »
Pa mora da bude dobro kad je uradjen u renoviranom \"prostoru\" :wink2:

Svak cast i za taj dio posla.

Milan

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
    • LimitlessBricks.com
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #33 poslato: Maj 11, 2014, 07:26:47:posle podne »
Pozdrav svima,

Moc od pre mesec dana, napravljen od oko 100 delova, Ruza u prirodnoj velicini koja se okrece.



Video mozete pogledati na:

https://www.youtube.com/watch?v=WJDxE5AeESI

Zamolio bih sve clanove foruma i kluba, ako zele naravno, da se subscribe na moj YT, klikom na donji link, pomogli bi mi puno! :)

https://www.youtube.com/user/TheUltimateDesign?sub_confirmation=1

Hvala unapred!

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #34 poslato: Maj 11, 2014, 08:55:59:posle podne »
lepa ruža!
samo mora da je neki hibrid - nema bodlje  :p

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #35 poslato: Maj 11, 2014, 09:05:08:posle podne »
Dobra,samo de su bodlje?
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #36 poslato: Maj 11, 2014, 09:43:57:posle podne »
da budem iskren ove mi se mnogo vise svidjaju, nema ljutis



da li zaradjujes pare na youtube kanalu?
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #37 poslato: Maj 11, 2014, 10:27:06:posle podne »
Eh sad pa covek se bavi technic-om kao ja,neces valjda i da gradimo ovako dobro sa obicnim kockama,to kod kad bi ja napravio onaj titiov brod sa onim silnim tehnikama kao elgomanijak.:)
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Milan

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
    • LimitlessBricks.com
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #38 poslato: Maj 11, 2014, 11:56:20:posle podne »
Hvala!
Bodlje su potkresane, narav

Lepe su i te na slikama, slazem se.

Trenutno sam u pregovorima sa ekipom na YT oko toga zato sam i zamolio za sub.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #39 poslato: Maj 12, 2014, 06:33:49:pre podne »
Hvala!
Bodlje su potkresane, narav

Lepe su i te na slikama, slazem se.

Trenutno sam u pregovorima sa ekipom na YT oko toga zato sam i zamolio za sub.

Disclaimer - ispod ove linije nalazi se moje licno misljenje
Vidis, to me cini jako tuznim. Ali se uklapa u modus operandi koji imas na ovom forumu. Svoje kreacije delis sa nama ne zato sto te iskreno zanima nas komentar ili zato sto se tako osecas vec da bi dobio glas/like/stagod ili pretplatnike na kojima ces zaradjivati.
Tvoje kreacije mogu biti najlepse na svetu (a lepe su) ali su meni zbog toga apsolutno neprivlacne.
Ali nastavi slobodno, kad dobijes zeleno svetlo do youtube-a informisi se na info@skockani.com o ceni reklamiranja na sajtu pa da i mi imamo koristi od tebe, a ne samo ti od nas :)
« Poslednja izmena: Maj 12, 2014, 06:59:43:pre podne dr.zli »
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Otac Makarije

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 70
    • Pogledaj profil
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #40 poslato: Maj 12, 2014, 11:53:59:pre podne »
Svaka cast Milane, odlicni su ti MOC-ovi.  :wink:

Milan

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
    • LimitlessBricks.com
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #41 poslato: Maj 12, 2014, 12:22:42:posle podne »
Disclaimer - ispod ove linije nalazi se moje licno misljenje
Vidis, to me cini jako tuznim. Ali se uklapa u modus operandi koji imas na ovom forumu. Svoje kreacije delis sa nama ne zato sto te iskreno zanima nas komentar ili zato sto se tako osecas vec da bi dobio glas/like/stagod ili pretplatnike na kojima ces zaradjivati.
Tvoje kreacije mogu biti najlepse na svetu (a lepe su) ali su meni zbog toga apsolutno neprivlacne.
Ali nastavi slobodno, kad dobijes zeleno svetlo do youtube-a informisi se na info@skockani.com o ceni reklamiranja na sajtu pa da i mi imamo koristi od tebe, a ne samo ti od nas :)

Ne delim kreacije da bih dobio glas/like/stagod, nego da pokazem sta pravim-prosto. Nekom ce se svideti, nekom nece. Tako radim od 2012, od kad sam clan, u ovom topicu.

Ne zaradjujem na glasu/like/pretplatnicima, nego klikom na reklamu. Procitaj TOS YT i posrednika.
Sto imam vise pretplatnika, ima vise sansi da mogu da preporucujem druge korisnike za YT partner program besplatno, reklama po zelji -besplatno- na moj kanal, koje bi izlazile random ljudima. (za sada mogu jednu kao partner)
To je trebalo da promovise nasu lego scenu reklamiranjem nasih foruma/klubova i mozda dodatno poboljsa saradnju sa TLG, i da pokusam da pomognem ljudima koji zele da budu partneri...to je bio moj pakleni plan kad sam zamolio za sub, ali mi je tuzno kad vidim ovakvo licno misljenje.

Imam zeleno svetlo od YT, ali ovaj deo za reklamiranje na skockani.com nisam shvatio...bolje je nastaviti ovo ako ima potrebe na pp.

Hvala, Makarije  :)
« Poslednja izmena: Maj 12, 2014, 12:28:48:posle podne Milan »

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #42 poslato: Maj 12, 2014, 12:31:40:posle podne »
Ne delim kreacije da bih dobio glas/like/stagod, nego da pokazem sta pravim-prosto. Nekom ce se svideti, nekom nece. Tako radim od 2012, od kad sam clan, u ovom topicu.

Ne zaradjujem na glasu/like/pretplatnicima, nego klikom na reklamu. Procitaj TOS YT i posrednika.
Sto imam vise pretplatnika, ima vise sansi da mogu da preporucujem druge korisnike za YT partner program besplatno, reklama po zelji -besplatno- na moj kanal, koje bi izlazile random ljudima. (za sada mogu jednu kao partner)
To je trebalo da promovise nasu lego scenu reklamiranjem nasih foruma/klubova i mozda dodatno poboljsa saradnju sa TLG, i da pokusam da pomognem ljudima koji zele da budu partneri...to je bio moj pakleni plan kad sam zamolio za sub, ali mi je tuzno kad vidim ovakvo licno misljenje.

Imam zeleno svetlo od YT, ali ovaj deo za reklamiranje na skockani.com nisam shvatio...bolje je nastaviti ovo ako ima potrebe na pp.

Hvala, Makarije  :)

Naravno, naravno ;)
U svakom slucaju, voleo bih da se malo vise ukljucis u rad foruma jer je to na srecu jedini nacin da se pomogne domacem LEGO klubu. Saradnju sa TLG ostvarujemo vec na jako zadovoljavajuci nacin, youtube reklama nije requirement niti po mom skromnom misljenju moze da pomogne nasem klubu :)
Dakle, pogledaj forume, vidi koliko ima divnih tema na koje nisi ostavio ni jedan komentar.
Eto sad kad sam to shvatio jos sam tuzniji :(

Nema potrebe za PP - ako zelis da se reklamiras na forumu a pri tome ostvarujes reklamom finansijsku korist izvoli i pitaj nas pa da to uradimo profesionalno :)
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Milan

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
    • LimitlessBricks.com
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #43 poslato: Maj 12, 2014, 12:58:16:posle podne »
Ne treba da iko bude tuzan, svi imamo svoje misljenje i to je odlicno. Bitno je da se postujemo i uzivamo u ovom hobiju.

Nema potrebe za PP - ako zelis da se reklamiras na forumu a pri tome ostvarujes reklamom finansijsku korist izvoli i pitaj nas pa da to uradimo profesionalno :)

Nema potrebe. Sve razloge sam naveo u prethodnom postu.


dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Milan MOCovi
« Odgovor #44 poslato: Maj 12, 2014, 01:02:16:posle podne »
Slazem se! Uzivaj u forumu i jedva cekam da pocnemo da diskutujemo :)
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”