Autor Tema: 8941 - Rockoh T3  (Pročitano 1205 puta)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
8941 - Rockoh T3
« poslato: Decembar 21, 2013, 03:42:30:posle podne »
Danas vam predstavljam Rockoh T3,set iz 2008. Sadrzi 390 delova ,1 Bionicle figuru i vozilo koje je dimenzija 42x20cm. Originalna cena iz 2008. godine je $40.

Kutija




Dobijamo 3 uputstva i 5 kesica sa delovima.

Skopljen Toa Pohatu .Interesantan je zato sto dobijamo vizir sa 2 para krila.Ovo su uradili samo za ovaj set i Axalara T9.
Pohatu ima obrnut oklop,a ralog za to je da bi mogao da vozi Rockoh T3 vozilo.Kada sedne ,nema niceg da mu zaklanja ledja ,pa su morali da se vise skoncentrisu na njih nego na prednji deo ,koji se i onako nece videti.
Prednji deo




Vozilo
Iskreno dvoumio sam se da li uopste da narucim ovaj set zbog vozila,zato sto na slikama deluje kao neka kutija sa krilima.U stvarnom zivotu bolje izgleda.





Set ima 2 funkcije.
1. funkjcija je da na zadnjem delu imamo jedan technic tocak.Ako njega okrenemo ,2 krila sa laserom ce se spustiti na prednjem delu.

Pre

Posle


Ne vidi se prevelika razlika u izgledu vozila.Nista spektakularno.

Druga funkcija je pucanje zamor kugli.Povlacimo ovaj tecnic deo ka sebi i mozemo uzastopno da ispalimo 6 zamor kugli.Za razliku od ostalih vozila, Rockoh T3 ima normalo Inika oruzje ,sa 2 prosirenja.Uz set se dobija 5 gumica (2 su visak) i jedna od njih sluzi da omoguci rafalnu paljbu.

Unutrasnjost

Ceo set!






Utisci:
Set je ok.Trebalo mi je oko 2-3 sata uzivanja da sve sklopim. Puno zamimljivih tehnika,barem za mene posto ne sklapam technic cesto.
Svidja mi se kako su resili ledja Pohatu-a ,kako se poduzu i spustaju krila na prednjem delu,sve je to zanimljivo. Ja mislim da je vozilo previse suplje na prednjem delu i da bi trebalo da bude malo kompaktnije. Ja sam zadovoljan ovim setom, definitivno je zanimljiv dodatak mojoj kolekciji.
Za vise infoa- bionicle.lego.bionicle.lego.com
Moja ocena je 8/10

LegoLover

  • Gost
Odg: 8941 - Rockoh T3
« Odgovor #1 poslato: Decembar 21, 2013, 04:58:14:posle podne »
Odlično si uradio recenziju! Ja nisam neki ljubitelj Bionicle-a, ali ovaj set izgleda zanimljivo... :smile2: