Autor Tema: Naručivanje na bricklinku  (Pročitano 52770 puta)

Angeli

  • Gost
Re: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #420 poslato: Decembar 11, 2011, 08:44:59:posle podne »
covece :) \"21 novi post\" :) nije me bilo 24 sata :) sad me malo mrzi da ictam uanzad, aj da mi neko preprica sta se zanimljivo desilo :)

aj meni bg-finest uzmi iz te prodavnice \" Light Bluish Gray Minifig, Head Male Scars, Damage Pattern (Darth Vader Battle Damaged) \" 1 kom kosta 1 e :) i \"Red Minifig, Headgear Hat, High Cone Shaped \" kosta 2 e (isto jedan komad :)



sve zajedno tri eura :) tezina - jedan i po gram :))))))

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #421 poslato: Decembar 14, 2011, 02:40:10:posle podne »
Citat: \"Belgrade`s finest\" post=6997
Ova radnja dolazi u obzir jos par dana.. opusteno :)

http://www.bricklink.com/store.asp?p=andrea68&itemID=26286565


Узео бих иѕ те радње само White Motorcycle Old with Trans-Clear Wheels, 2 комада. Може?
...и нестадох у измаглици...

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #422 poslato: Decembar 14, 2011, 03:54:18:posle podne »
ako neko nekada bude nesto porucivao iz ove radnje http://www.bricklink.com/store.asp?p=er_khanc nek mi javi treba mi jedan stari baseplate koji sam tu nasao...

gruber

  • Gost
Re: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #423 poslato: Decembar 15, 2011, 10:48:13:pre podne »
ja poslao porudzbinu za brickland.pl ali nisam dobio nikakvu info jel sve ok? finest?

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #424 poslato: Decembar 15, 2011, 03:45:17:posle podne »
stigle su narudzbine na mail ali dzaba jer prvo moram da vidim sa poljakom da li hoce da nas oslobodi VAT-a, posto niko nece da uzima velike kolicine, samim tim ja necu da idem do granice i slicno.. a drugo je sto cekam da mi se vrate pare (cirka 80-100 evra) koju su razni forumasi narucili, a evo stoji vec par dana kod mene...

tako da nema nista od novog narucivanja dok prvo pare ne dobijem za stare
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

aca

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #425 poslato: Decembar 16, 2011, 09:24:26:pre podne »
Направљена је мала збрка око наручивања код Немаца:

код мене:
steinwelt.biz  . . . http://www.bricklink.com/store.asp?p=mstrauss


код Belgrade`s finest-a:
Stein-Welten  . . . http://www.bricklink.com/store.asp?p=andrea68


@ Sektaash:  мени си послао наруџбу за погрешан сајт (Stein-Welten). Ако те интересује нешто код steinwelt.biz, јави ми се што пре бар са оквирном наруџбом.

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #426 poslato: Decembar 16, 2011, 01:57:07:posle podne »
gde nađoste u isto vreme da naručujete od dva prodavca koji se skoro isto zovu?!? :confuzed2:

hvala ti Aco, ne smem ni da gledam... uzeću iz ove gde Bgf naručuje.

aca

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #427 poslato: Decembar 16, 2011, 02:11:41:posle podne »
Важи. Ако се предомислиш, јави се.

Hexx

  • Gost
Re: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #428 poslato: Decembar 17, 2011, 08:54:22:posle podne »
Dokle imam vremena aco? Još se premišljam i kalkulišem :wacky:

gruber

  • Gost
Re: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #429 poslato: Decembar 17, 2011, 11:10:24:posle podne »
aco imas pm

Angeli

  • Gost
Re: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #430 poslato: Decembar 19, 2011, 04:52:25:posle podne »
ej drugario :) vezano za narudzbine ;) ono sto utiche na cenu postarine su sledece stvari:
- tezina
- zapremina
- broj lotova
- udaljenost zemlje iz koje narucujemo
- sama inteligencija prodavca
- dobra volja prodavca da ugura u manje kutije ;)

takodje, imajte na umu da ako se vas 10 prijavi sa narudzbinama od po 20e, to znaci paket od 200 e, sto ce se sigurno cariniti, carina uvek uzme 50%, sto znaci da je tvoja narudzbina od 20e sada 30, + sigurno 5-10e shiping - onda ti se vise isplatilo da si sam uzeo - drugim recima, masovne, choporativne kupovine imaju smisla samo do odredjene sume :)

trece, kada narucujete po stotinjak lotova, po komad ili dva, cela narudzbina bude 6e; to je ogroman posao za prodavca, i on ima prava da kaze \"odbijam ovu narudzbinu\", pa da se to ne bi desavalo, ubacite i to u rachunicu

aj sad neka me neko podseti do koje cifre se ne carini? sobzirom da sam vam dao sifru i pass od bricklink naloga, i da se narudzbine nagomilavaju tolikom brzinom da cemo verovatno morati da podelimo sve u po dva paketa
kontkatirajte me po ovom pitanu, samo sutra, idem sad na slavu, i verovatno necu biti ni za sta do jutra :D :D :D :D

btw, svi vi koji ste narucili preko mene, davno nekad sam delio poklone ovde po forumu, stitove, macheve, oklope i kacige koje sam i sam dobio na poklon, a jednostavno nisam imao dovoljno minifigurina za sve :) podsetite me da svakom dam i jedan oklop, jednu kacigu, jedan stit i jedno oruzje :) i ako imate zelje za boje, recite, pa ako ima, ima, ako ne, onda sta ima :D

Hexx

  • Gost
Re: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #431 poslato: Decembar 20, 2011, 03:42:13:posle podne »
Da li je neko naručivanje aktuelno?

Trebaju mi ovi hitno-hitno:




aca

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #432 poslato: Decembar 20, 2011, 04:44:17:posle podne »
Још увек примам наруџбе, мислим да би требало да започнем нови бизнис. :pirate: :vampire:
Са царином не би требало да буде проблема, делим по 4-5 људи у један пакет до 1000g или 50€.
Тако да нико неће платити поштарину више од 250 дин.

Hexx

  • Gost
Re: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #433 poslato: Decembar 20, 2011, 04:56:59:posle podne »
http://www.bricklink.com/store.asp?p=mstrauss
jel\' tako?

Ajd\' poslaću ti neku porudžbinu večeras kad se vratim sa slave. Jel možeš da mi pošalješ mail?

aca

  • Gost
Odg: Naručivanje na bricklinku
« Odgovor #434 poslato: Decembar 20, 2011, 05:56:46:posle podne »
Радња је та.

Напомена за све који шаљу наруџбе:

потпишите се у мејлу и својим именом са форума, да бих могао да вас повежем. Осим тога, згодно би било и да напишете где станујете (крај града, не треба ми адреса... док не почнем да утерујем паре :devil2: ) да бих планирао и размену.

То важи и за све који су већ слали.

Иначе, наручивање је почело, биће три или четири туре (пакета), Немцу ће пресести Божић... Будите стрпљиви.