Autor Tema: Kasno Acidum na predstavljanje stize  (Pročitano 4051 puta)

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Kasno Acidum na predstavljanje stize
« poslato: Februar 16, 2011, 05:32:28:posle podne »
Primetih da sam zaboravio da se predstavim...hehe...

Ekipa sa starog foruma me već zna, ja sam Miloš Brusin, Legom se bavim od malenih nogu... Kao mali sam bio nekontrolisano agresivni sadista, i mnooogo igračaka sam uništio i pogubio, nažalost i mnoge Lego elemente...kasnije su mnogi postradali i od usisivača... Uprkos \"odrastanju\" nalazio sam vreme i razlog za igranje i sastavljanje, u srednjoj našao najboljeg druga koji voli Lego (i njegova neprevaziđena keva koja pošto smo proveli 8 sati u sobi nad hrpom Lega praveći srednjevekovne opsadne sprave ulazi i krajnje zabrinutim glasom kaže - momci, a kako vi mislite da nađete neke devojke). Opsesija se nastavlja kad mi je devojka za rođendan pre neku godinu kupila moj prvi Bionicle set (Rakshi), i malo po malo uplovila u Lego vode samnom...sada zajedno opsedamo Hipo, gradimo i stvaramo...

Obožavam naučnu fantastiku, pa zatim fantastiku i istoriju. I anime. I steampunk.

...a u preostalo vreme sam apsolvent hemije...ko je pregledao slike o sortiranju kockica primetio je moj drugi hobi i ljubav koja se meri sa Legom...

PS. sada u sobi imamo mali izložbeni prostor! Ovako je izgledao za Novu godinu...

...и нестадох у измаглици...

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kasno Acidum na predstavljanje stize
« Odgovor #1 poslato: Februar 25, 2011, 06:30:22:posle podne »
E Acidume Acidume,

Bio si par puta kod mene i nisi otkrio moju opsesiju za Legom, bio sam par puta kod tebe a ni ja nisam otkrio tvoju. Sledeci put kada dodjem kod tebe maznucu ti VRUM-a mnogo je dobar.

PS. Pozdravi Milicu pa kad otkrijes ko sam vidimo se

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Kasno Acidum na predstavljanje stize
« Odgovor #2 poslato: Februar 25, 2011, 06:41:11:posle podne »
:laugh: :ninja:

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Kasno Acidum na predstavljanje stize
« Odgovor #3 poslato: Mart 01, 2011, 09:37:53:pre podne »
Na slici se moze naci gomila informacija, tj. diploma od Brickenburga, slike, knjiga osnovi fizike.. :smile2:
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!