Autor Tema: Baseplates  (Pročitano 3939 puta)

Angeli

  • Gost
Baseplates
« poslato: Mart 09, 2011, 08:02:26:posle podne »
sobzirom da pretpostavljam da svi muku mucimo sa nedostatkom baseplates, podelicu sa vama ovo sto sam malocas otkrio na bricklinku:

link od prodavnice

tj, jedan baseplate 8x16 i jedan baseplate 16x16 zelene boje prodaju se za 1e



upravo sam mu poslao mejl sa pitanjem kolika bi bila postarina za 10 takvih kompleta (10 jednih +10 drugih=dvadeset baseplateova za 10.79e)

Angeli

  • Gost
Odg: Baseplates
« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2011, 08:10:15:posle podne »
takodje, i ovo je zanimljivo:
100 baseplates 8x16 zeleni za 27 eura
link do prodavnice
sobzirom da pi tezina takvog paketa bila 1.3kg, manje vise, ovo itekako ima smisla ako neko nas dolazi iz USA

ova cena baseplateova je cak i do 300% bolja od cene koju bi klub dobio putem lugbulka, zavisno od uticaja i ostavljenog utiska...

dakle, to bi moglo resiti probleme cele Srbije po pitanju baseplate-ova

mislim da bi 200 komada pokrilo zahteve celog kluba i okoline ;)

a ovog prodavca poznajem licno, tako da mogu da garantujem za njega (inace, njegov je i sajt Classic-Castle)

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Baseplates
« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2011, 07:35:41:pre podne »
Pre 7 dana sam imao kombinaciju za donosenje iz USA. Sledeca kombinacija je za mesec maj :)

Odlican je ovaj shop, dogovaramo se na PP da narucimo
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Baseplates
« Odgovor #3 poslato: Mart 10, 2011, 09:34:53:pre podne »
:mill: :love: :amazed: :cool2:
Svidja mi se ova druga opcija, posebno ako ne mora da se narucuje ceo komplet od 100 bp-ova, nego delimo ko koliki deo plati.

Ukljucite me u razmatranje!
...и нестадох у измаглици...

Angeli

  • Gost
Odg: Baseplates
« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2011, 05:06:41:posle podne »
Citat: \"Belgrade`s finest\" post=2108
Pre 7 dana sam imao kombinaciju za donosenje iz USA. Sledeca kombinacija je za mesec maj :)

Odlican je ovaj shop, dogovaramo se na PP da narucimo


Da, toliko puta sam od njega hteo nesto da uzmem, ali postarina je u poslednje vreme bas skocila, i onda mi se ne isplati, za 300g 10$ postarine i sl

a npr ima tkao jeftine slope i inverted slope ;)

gruber

  • Gost
Odg: Baseplates
« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2011, 07:47:57:posle podne »
count me in!

Thing

  • Gost
Odg: Baseplates
« Odgovor #6 poslato: April 23, 2011, 08:29:19:posle podne »
sta bi sa ovim baseoate-ovima, da li ih je neko narucio na kraju??

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Baseplates
« Odgovor #7 poslato: April 24, 2011, 10:47:30:pre podne »
Minimalna kolicina je 100 kom, ako ti uzmes minimum 40-50 kom i da das pare unapred, onda mozemo nesto da uradimo. Imam jos 15 dana fore kada dolazi ortak iz USA.
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Odg: Baseplates
« Odgovor #8 poslato: April 24, 2011, 11:55:43:pre podne »
Citat: \"Belgrade`s finest\" post=2929
Minimalna kolicina je 100 kom, ako ti uzmes minimum 40-50 kom i da das pare unapred, onda mozemo nesto da uradimo. Imam jos 15 dana fore kada dolazi ortak iz USA.

nisam siguran da ta ponuda vazi i dalje (tj, mislim da je to prodao, sad sam bacio pogled)
inace, on je vlasnik (i donator) sajta \"Classic-castle\", pritom sam upravo dobio mejl od njega koji kaze \"ako ne prestanes da kacis po pedeset fotografija po onim tvojim temama, zapalicemo te\"
(improvizovao sam:)
bilo kako bilo, to su ameri ;) u prvom delu mejla mi je napisao kako cu biti izbacen sa sajta, naribao momacki toliko da me iznervirao, jer kako svadjati se preko neta :) a u drugom da izljubim svoje, cestitao praznike  raspitao se za zdravlje, devojku i pitao sta cemo novo da kupimo ;)

elem, morao sam da iskazem bes zbog cenzure koju tamo dozivljavam, i evo super povoda ;)

ako ce decko doneti, onda se isplati kupiti baseplate-ove na veliko (kazem \"veliko\", mislim 100 komada:) jer su cene mnogo MNOGO manje nego kod nas, a postarina je uvek zeznuta za njih, zbog velicine i tezine...

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Baseplates
« Odgovor #9 poslato: April 24, 2011, 01:11:39:posle podne »
ovaj prvi link sto si postavio - izgleda da vise ne vazi, verovatno je sve rasprodao!
tako da narucujemo sa ovog drugog linka.. ja bih narucio jedno 10 komada minimum onih velikih 32 x 32 zelenih, medjutim nema nikakvih bargain-lot ponuda..

ukoliko ti imas nekih planova, javi pa da se organizujemo, ko zna mozda mozemo da dobijemo i popust od tvog drugara za one 16 x 16.. jer je onda mnogo lakse za sastavljanje. :)

takodje, plavi i sivi baseplateovi mogu biti interesantni..

Vidim da je tvoj Menzoberranzan digao coveku pritisak.. to znaci da vredis :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Odg: Baseplates
« Odgovor #10 poslato: April 24, 2011, 01:42:18:posle podne »
ha! :) ako ga pokosi, na kvarnjaka da preuzmemo ceo sajt (a mozda i radnju kockica, ko zna:)
narucio sam vec baseplate-ove, pa dao sam vam svima link, obavestio na temi, ali cini mi se da ljudi ne citaju bas pazljivo ;)
vidi ovu drugu temu, narucivanje na bricklinku, ostavio sam ti link od onog teleskopa.