Autor Tema: Prodavnice u Bg-u  (Pročitano 12394 puta)

Shmoopy

  • Gost
Odg: Prodavnice u Bg-u
« Odgovor #15 poslato: Decembar 31, 2010, 01:06:32:pre podne »
Drugar, PUNO vam (svima) hvala1
Mislim da je nasoj porodici (a i nekolicini prijatelja) vas \"tip\" za Kupindo i Limundo otkrice godine!!
jeste, zaista je to taj Anglerfish set 7978! Wow1 Jupi! A nije ni skandalozno skup! Ovaj drugi link je za, takodje fantastican set, ali na zalost nije \"Shadow Snapper\" 8079.
Nema ni veze, ne bismo imali ni para za sve fenomenalne setove koje smo nasli na ovim sajtovima. Covek \'ladno nudi jedan od najvecih Atlantis setova, fenomenalni \"Gateway of the Squid\" za 4.800 din! A svuda u gradu je oko 6000 din. Da ne pominjem da se nekoliko najnovijih Atlantis setova (za 2 ste mi bas sad dali link) jos uvek nije ni pojavilo u prodavnicama i ko zna kada ce... Dakle, ovo su zaista najbolje moguce novogodisnje vesti! Od srca puno hvala, od cele presrecne porodice!
Uh, al` cemo da sklapamo i da se igramo!Milina!

Angeli

  • Gost
Odg: Prodavnice u Bg-u
« Odgovor #16 poslato: Februar 09, 2011, 02:13:02:pre podne »
Citat: \"Shmoopy\" post=790

A na brickshop.nl (verovatno je link za ovu prodavnicu i negde na ovom sajtu?)  sledeca ponuda: Majstori nude, u paketu, SVE ove najnovije Lego Atlantis setove koje se svi vec toliko (dugo) mucimo da nadjemo! Pet najnovijih, fantasticnih setova zajedno! Kao da ih je moj klinac birao, to su tacno njegovi NAJNAJ omiljeniji i zeljeniji:
1. 7985 - TEMPLE OF ATLANTIS
2. 7978 - ANGLERFISH ATTACK
3. 7984 - DEEP SEA DRILL
4. 7977 - SEABED STRIDER
5. 7976 - OCEAN SPEEDER

Wow! A uz sve ovo, dobija se i Lego Atlantis DVD, Lego figurica-privezak za kljuceve, novi katalog i ko zna sta jos...
Cena ove neverovatne kombinacije? 140 evra, drugari.
Da covek ne poveruje.


Pitanje je da li ces procitati ovo posle mesec dana, ali sam tek sada naisao na post.
Jedini problem je carina. mozes platiti preko paypala (nema ga u srbiji, ali ces lako naci nekog ko ima nalog negde napolju), ali, kada paketi budu dosli postom, carina ce naplatiti onoliko koliko procene da ti paketi vrede, ne onoliko koliko pise na racunu. Naravno, postoji mogucnost da naplate carinu na tih 140e, ali se vise isplati otici licno po njih (dodje jeftinije, ma koliko nelogicno zvucalo).
Ili to, ili da neko tvoj u Holandiji dobije paket na adresu (ali pazi, onda se placa +20% VAT (EU PDV), mada to mozda moze da se zaobidje ako se daju pare na ruke. Tada paketi trebaju da se posalju prvim busom, i oni ce uzeti 10 do 20e. A paket preuzmes na autobuskoj stanici. Naravno, sve ovo zahteva malo planiranja i dosta zivaca, kada ljudi imaju para, zivci su neprocenjivi. Ali ja, na primer, kada nemam para, moram da trosim ono sto imam :)

eto, nadam se da sam malo pomogao :)

Cene setova su manje vise svuda iste (sem nekih sjajnih prilika tu i tamo), i poenta je, ako izuzmemo sjajne prilike, ne da trazis prodavca po tome koji set zelis, vec da trazis prodavca po tome u kojoj zemlji imas nekog ko bi mogao da ti pomogne oko kupovine i transporta. Nije jednostavno, ali ustede su ponekad i do 80% (stvarno zvuci neverovatno, ali to je cinjenica)

hajde slikaj kreacije i okaci nam da se divimo, nista inventivnije od decije maste ;)