Autor Tema: trijumf znanja?  (Pročitano 7133 puta)

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: trijumf znanja?
« Odgovor #15 poslato: Decembar 13, 2011, 01:11:52:posle podne »
sto se tice umf-a i nagradne igre...tako sam ja kupio dva minifiga serije 5.. prvi put sam uzeo neki dove complet dezodorans + kupka bilo oko 500 kinti i naravno dobijes minifig...drugi put sam uzeo neku kucnu hemiju tipa domestos, cif ili slicno za 400din. takodje isplativo, ali sad opet gledano sa druge strane sta da radim sa 16 istih kupki/dezodoransa/sredstva za ribanje pranje i slicno...zasebna figurica u kesici je od 250-300 kinti kako gde ali neka bude 300... kupovina u okviru pakovanja sa tim proizvodima jeste isplativa ali samo ako imate nacin da vratite pare za tu silnu kucnu hemiju i kozmetiku...

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: trijumf znanja?
« Odgovor #16 poslato: Decembar 13, 2011, 02:28:13:posle podne »
Ja bih samo kupio 16 signal pasti za zube .njih nije nikad dosta.
]BTW:Kako to za 16 kodova dobijas komplet?Kako oni da znaju da ti imas 16 figurica?Da li moramo da sakupimo i figurice i magnete?

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: trijumf znanja?
« Odgovor #17 poslato: Decembar 13, 2011, 04:14:29:posle podne »
ne znam zaista...sigurno necu kupovati 16 kompleta...u najjeftinijoj varijanti sa pakovanjem domestosa cifa i osvezivaca za wc solju :wacky:  to bi bilo 16x399=6384 a za te pare mogu da uzmem neki veci set...cista matematika :D

aca

  • Gost
Odg: Re: trijumf znanja?
« Odgovor #18 poslato: Decembar 14, 2011, 09:15:17:pre podne »
Citat: \"milosh23\" post=7082
... kupovina u okviru pakovanja sa tim proizvodima jeste isplativa ali samo ako imate nacin da vratite pare za tu silnu kucnu hemiju i kozmetiku...


На видиковачки бувљак, па на тезгу! :wacky:

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: trijumf znanja?
« Odgovor #19 poslato: Decembar 14, 2011, 12:11:49:posle podne »
Ja imam 5 kodova, sa sve računima, i ne znam šta da radim, a nemam sa kime da se udružim da sakupimo 16 komada, pa da probamo da osvojimo tu kutiju od 650 kockica (koju bih ja jako voleo).

Inače, ko nama garantuje da do sada nisu podeljene te kocke (tih 200 kompleta), i ako jesu/nisu, da li su uopšte deljene ili je to samo fol!

A mogu i da trampim tih 5 kodova ako nekome treba, za nešto sitno :)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: trijumf znanja?
« Odgovor #20 poslato: Decembar 18, 2011, 05:04:48:posle podne »
Ja sam kupio(moja mama) cif,domestos i nesto za vece solju(valjda osvezivac ili nesto tako) i dobio sam onu figuricu,dinosaurus man(onaj u zelenom kostimu)