Autor Tema: Šta ste novo kupili/dobili od setova?  (Pročitano 259937 puta)

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #330 poslato: Novembar 07, 2011, 12:37:47:posle podne »
Citat: \"Sektaash\" post=5511
Fabulozno!
pojačaj brave na vratima da ti ne provali bulumenta zlikovaca s Sonjeckom na čelu.

:laugh: :laugh: :laugh: Idi bre covece... :cry:

Malko smo se ponovili...
Otkupio od kolekcionara preko kupinda...set je tako potpun i ocuvan, da iako je isao bez kutijice dobili smo cak i onu malu bonus kockicu (1x1 slope)!



A dva dana kasnije nam dolazi prijatelj koji je bio poslovno u Rusiji, i kao polusvadbeni-poluonako poklon donosi:



Kako sam kaze - zato sto mogu da se medjusobno uklope!
Moram priznati da sam veoooma prijatno iznenadjen ovim HeroFactory stvorenjcima...jedna od onih stvari koje verovatno ne bih kupio sam ali me mnooogo obraduju kad ih dobijem!
...и нестадох у измаглици...

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #331 poslato: Novembar 07, 2011, 12:45:19:posle podne »
Isti slucaj sa mnom! :wacky:
(po pitanju bionicla i hero factory

-obelix-

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 88
    • Pogledaj profil
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #332 poslato: Novembar 07, 2011, 07:50:43:posle podne »
Svaka cast svima na prinovama, ali nadam se da se ostali nece ljutiti sto cu ovog puta posebne cestitke uputiti nasem drugu Nikoli na ovom, kao sto rece Sektaash, FABULOZNOM pojacanju! :wink2:  Stvarno svaka cast, i na kolicini i na nacinu; eeh, sta bi vecina nas dala da i nama neko samo pokloni kutiju punu kockica... :wink2:

heltsream

  • Gost
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #333 poslato: Novembar 08, 2011, 10:29:41:pre podne »
nasao sam ovu veliku elisu i nisam znao od kog je seta pa sam juce slucajno nasao na netu da je to ovaj set i morao sam da ga sklopim:tongue2:  avion je ogroman :laugh:

vaskrsije

  • Gost
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #334 poslato: Novembar 09, 2011, 10:27:18:pre podne »
Juce kupio polovne setove 7892 ( bolnica ), 7890 ( kombi za transport bolesnika ), 7902, ( doktorski auto ). Setovi su ocuvani, nisam dobio kutije ali svaki ima plan gradnje, kompletni su osim cikice iz bolnice koji glumi pacijenta, nema mu skalpa tj kose, valda ocelavio u bolnici od cekanja.
Sve to ukupno sam platio 40 eura sto je po meni korektna cena jer bolnice se tesko nalaz a fali mi jos ona za hitne sluzbe ( vatrogasaca i pandura imam na izvoz )

vaskrsije

  • Gost
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #335 poslato: Novembar 09, 2011, 07:23:28:posle podne »
Evo danas me postar obradovao stigla farma set broj 7637. Ulovio sam ga veoma povoljno nov neotpakovan.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #336 poslato: Novembar 09, 2011, 07:59:21:posle podne »
meni je danas doslo delova za 5 speeder bike-ova a nadam se da mi za koji dan stize ovo:



kao i ovo



joj sta bih dao kad bi stormtrooper-i bili jeftiniji :(
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

UKI91

  • Gost
Odg: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #337 poslato: Novembar 09, 2011, 09:15:47:posle podne »
Stigao kao poklon in Austrije Lego 7946
Za obozavaoca zamkova vise nego prigodan pokloncic :smile2:

RedWing

  • Gost
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #338 poslato: Novembar 09, 2011, 10:43:26:posle podne »
Kupio sam, tj. danas mi je stigao BMW Williams 8461 set! :grin2:
Uzeo sam ga preko bricklink-a i izasao me je sve ukupno 150e.

To mi je jedna od najboljih kupovina LEGO seta do sada... Zaista sam odusevljen i velicinom i stanjem seta. 1500 delova a i dobio sam kutiju i uputstvo koji su k\'o novi... Nisam ni ocekivao da skoro 10 godina polovni LEGO moze biti u takvom stanju...

Zaista sam pod impresijama, tako da kada sumiram utiske i sklopim sve to, planiram i da napisem review...

Ovo mi je inace bila druga kupovina u poslednjih 12 meseci. Dogodine ciljam da uzmem Imperial Flagship 10210, ali otom potom :wink2:


Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #339 poslato: Novembar 10, 2011, 05:33:37:posle podne »
Prvo cestitke svima na fantasticnim dobicima!

Drugo, znam da nije set, ali dobili juce (kobajagi za slavu):

...и нестадох у измаглици...

vojiste

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #340 poslato: Novembar 12, 2011, 09:30:26:posle podne »
Danas sam se ponovio sa jednim klasikom:



Kupljen na kupindu pre neki dan. Set je u dosta dobrom stanju s obzirom na godine, neke od sivih kockica su \"pozutele\", ali vodonik peroksid ce to da sredi :-). Set je kompletan, minifigure su u dosta dobrom stanju, uz neka minimalna ulaganja ce se dovesti u odlicno stanje.

Njabolje od svega je sto sam uz set dobio original uputstvo i kutiju koja je u odlicnonm stanju.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #341 poslato: Novembar 12, 2011, 09:38:54:posle podne »
ovo je predivno, ja sam kao klinac satima buljio u kataloge zamisljajuci kako bih se igrao sa vitezovima. :cry:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #342 poslato: Novembar 13, 2011, 01:18:04:posle podne »
I ja sam to radio ,samo sa skoro svim temama. :wacky:

vaskrsije

  • Gost
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #343 poslato: Novembar 13, 2011, 07:38:00:posle podne »
66358
U cocece vitezovi iz 90tih godina. Kad se samo setim njih, pirata i robin udova koliko sam zeleo, a opredelio sam se za grad pa nije bilo finansijskih mogucnosti i za ovo, ali preterani kompleti, bolji su mi stari vitezovi nego novi.
Inace kod mene bio bas plodan vikend.
Za pocetak kupio sam lgo farmu set Super pack 66358 koji cine sledeci setovi : Set 7684, zlni traktor, prikolica i svinjac, 7635, dzip sa prikolicom, konjem, 7634, crveni traktor. Sve to za 35 evra sto je super cena pojedinacno bi me izaslo 60 po redovnoj ceni.
Kako sam par dana ranije kupio farmu ostao mi je jos samo kombajn koga u radnji nije moguce naci. Nadjem jdnog odmah pored Beca za 25 evra, kutija, plan, 100% kompletan sto je super cena.
I na e bayu nahvatam klinacki san set 6395 ( trkacka box sa start ciljem tribinama i formulama )
Uz to ima jos 4-5 manjih setova kamion za transpost formula,...Ne znam ni sam sta jos videcu sutra kada ga pokupim. nma kutija, ima planova gradnje, nije 100% kompletan, fale sitnice koje imam ali cena za sve je 55 evra a ima sve ukupno 6 setova.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Šta ste novo kupili/dobili od setova?
« Odgovor #344 poslato: Novembar 13, 2011, 10:56:16:posle podne »
divno si ih nahvatao, slikni i okaci kad stignes da se i mi divimo :)
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”