Autor Tema: 7947 - Prison Tower Rescue  (Pročitano 5656 puta)

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
7947 - Prison Tower Rescue
« poslato: Novembar 05, 2010, 03:37:49:posle podne »
Pred vama je recenzija manjeg od dva kingdoms zamka, koja su izašla u 2010. godini...
set je nabavljen od matije po ceni koja je bila u rangu evropskih...možda koji evro viša...i još mi je set došao na noge...bez carine i poštarine... :grin2:

kad sam krenuo da radim recenziju, ostao sam bez baterija u digitalnoj kameri, tako da sam sastavio set, pa naknadno pravio slike za ovu recenziju, što znači da će ići unazad...

sastavljen set slikan sa svih strana...








merdevine koje vode do tamnice u kojoj se nlazi ova recimo princeza...one služe i kao reštetka zatvora, kad se podignu


još jedne merdevine, koje služe kao fizička prepreka kad se spuste


rešetka na kapiji koja se spušta i podiže...ova rešetka je novi lego element...


prosipanje zapaljenog ulja


minifigovi


svi delovi razvrstani prema kategorijama koje koristim za lakše razvrstavanje kockica...






prednja i zadnja strana kutije




uputsva


i za kraj ovog review-a, nekoliko utisaka o setu...

nekoliko novih delova su uvedeni ovom serijom...neki mi se sviđaju, kao što je nova rešetka za kapiju, koja napokon na to liči, al opet ima i onih koji mi se ne sviđaju, kao što su novi paneli...koji nemaju kao ranije ona udubljenja, kako bi se lepo povezali sa kockicama...
kombinacija boja je jako dobra...crno sa smeđim i zelenim detaljima daje baš neki \"mračni\" ton ovom zamku...
ne sviđa mi se što je donji deo tako mali, i neiskorišćen...
mislim da bi 3-4 ovakva zamka, za onoga ko ima novca da ih kupi, mogli baš lepo da se uklope u jedan prave veličine...
u svakom slučaju, ovaj set je investicija zbog koje se ne kajem...

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: 7947 - Prison Tower Rescue
« Odgovor #1 poslato: Novembar 06, 2010, 07:55:02:posle podne »
moj glavni utisak je da je građevina vrlo \"plitka\". na fotkama s kutije izgleda mnogo impozantnije, a duboka je samo 12 studova (ako sam dobro izbrojao).

review sjajan, ako što smo i navikli od Dugmeta (otkad ne koristi telefon za fotografisanje) :tongue2: