Autor Tema: Pozdrav svima  (Pročitano 2255 puta)

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Re: Pozdrav svima
« Odgovor #15 poslato: Jun 24, 2012, 06:34:16:posle podne »
Uz izvinjenje damama koje su takođe posetioci našeg sajta,
ostavite te priče za neke druge forume .

Ovde se bavimo našim zajedničkim hobijem a ne folosofiramo o muško ženskim odnosima
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: Pozdrav svima
« Odgovor #16 poslato: Jun 24, 2012, 08:35:09:posle podne »
Citat: \"Mladizmaj\" post=12800
Citat: \"yanakin\" post=12787


a moze i samo sa parama :laugh:


Kada tako osvojis devojku parama uvek budi spreman da ce doci neko sa jos vise para i osvojiti je opet.
Po meni snaga duha i generalna pozitivna energija su dovoljne da zainteresuju devojku za tebe, jedino se treba cuvati patetike i preteriganja. Doduse kako je sacuvati kad je jednom osvojis je totalno druga prica.


mudro zboris zmaju, uglavnom se slazem ,samo sam hteo da iskoristim priliku da se nasalim :) dobro, ovde smo svi kako mi se cini puni duha a kratki sa parama pa ni ne verujemo da to moze drugacije.. ali to ipak postoji... nego dobro-nam-ti-dosao! :party:
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Pozdrav svima
« Odgovor #17 poslato: Jun 24, 2012, 09:33:54:posle podne »
Citat: \"Sale\" post=12805
...ostavite te priče za neke druge forume .

Ovde se bavimo našim zajedničkim hobijem a ne folosofiramo o muško ženskim odnosima


Dakle, ubuduce ovakve razgovore vodite kao o odnosima crnih i rozih kockica! :grin2:
...и нестадох у измаглици...

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Pozdrav svima
« Odgovor #18 poslato: Jun 25, 2012, 12:08:10:pre podne »
ahahah onda bi neko mogao da kaze: \"Angeli, gledajuci tvoje dvorce vidim da preferiras crvene kockice. Ali takodje vidim da volis i crne\" - onda bi ovo moglo svakako da se shvati, akhm :)