Autor Tema: Menjaza,city i vanzemaljci za 1x2,1x4 kockice  (Pročitano 1411 puta)

Sogun

  • Gost
Menjaza,city i vanzemaljci za 1x2,1x4 kockice
« poslato: Jul 11, 2012, 12:46:47:posle podne »
Imam delove setova 6649,6816,6818,6836,6901...i jos dosta delova nekih korisnih delova za grad,kucu...okacicu sutra slike!iz city kolekcije imam 7 minifigurica(postara na bajsu,vozaca,dostavljaca pizze,komunalca,obicne ljude...),4 vanzemaljca,prozore,vrata,volane,tockova(veliki i mali,sa gumama,oko 30ak komada sa osnovama)stakla i jos neke dzidzabidze!ako je neko zainteresovan za menjazu,meni trebaju 1x2 i 1x4 kockice u crnoj i crvenoj boji!

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Menjaza,city i vanzemaljci za 1x2,1x4 kockice
« Odgovor #1 poslato: Jul 11, 2012, 01:19:07:posle podne »
Anegli ima kolko oces toga ali mislim da on to ne menja.:grin2:
Izgleda da ces i ti njegovim crveno-crnim lego stopama ili je nesto drugo u pitanju.
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Sogun

  • Gost
Odg: Re: Menjaza,city i vanzemaljci za 1x2,1x4 kockice
« Odgovor #2 poslato: Jul 11, 2012, 04:01:36:posle podne »
Znam da Angeli ima pozamasnu kolekciju crno crvenih kockica...mene interesuju samo frights knights,pa zato uzimam crvene i crne,a ove kockice mi ne trebaju,jer ne skupljam nista vezano za ove setove :)

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Menjaza,city i vanzemaljci za 1x2,1x4 kockice
« Odgovor #3 poslato: Jul 11, 2012, 09:25:10:posle podne »
da mogu, ubacio bih i druge boje (jedini momenat koji me koci je finansijski, naravno:)

sta ti treba? I, kao savet, ako je moguce da mozes da sacuvas svoje lego kockice a d akupis nove, uradi to, nikad ne znas kad ces pozeleti da pravis nesto drugo, i ti delovi koje si dao, mogu ti bas tad nedostajati :)

preporucio bih ovu radnju: briksy, siping ti je uvek flat 6 eura, ma sta uzeo, tako da mozes uzeti dosta 1x2, 1x4, preporucio bih i malo 1x1, 2x2 i 2x4, kao i slope i inverted slope u svim velicinama. Takodje, bitne za gradnju su  i plejt kockice: 1x1, 1x2, 1x3, 1x4, 1x6, 1x8, stim da najvise treba imati 1x2 i 1x1.

ako ti je shiping velik a uzeo bi za majne par,a podelis sa nekim, po 3 e, a iznos preko kojeg ne bi trbao da ides je 49e - da te ne bi carinili (tj, ne smes da predjes 50, tako da je i 49.7 ok, pritom, u tih 49 ne dodajes postarinu, ona je nebitna:)

tako da, ako hoces d apodelis sa nekim, narucite po 25 e svaki (ali opet, jako bitno, nemojte prelaziti preko 25, jer carina na kraju bude oko 46%, tj skoro pola od paketa)

Ako su neki sitniji iznosi kockica u pitanju, tipa 20 ovih, 50 ovih, mozes da dobijes na poklon, a cuvaj te iz setova, nikad ne znas za sta ce ti trebati sutra. Ima samo jedan uslov, da kad napravis nesto, podelis sa nama prekofotografija ;)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Menjaza,city i vanzemaljci za 1x2,1x4 kockice
« Odgovor #4 poslato: Jul 11, 2012, 10:42:08:posle podne »
Angeli, nemaju svi paypal, IBAN i bank transfer ih izadje jos 30 evera da bi lopovi bankarski uzeli svoju proviziju tako da je za prosecnog korisnika ova radnja out of bounds...
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

stanislaw

  • Gost
Odg: Menjaza,city i vanzemaljci za 1x2,1x4 kockice
« Odgovor #5 poslato: Jul 24, 2012, 11:01:26:pre podne »
Citat: \"Sogun\" post=13208
Imam delove setova 6649,6816,6818,6836,6901...i jos dosta delova nekih korisnih delova za grad,kucu...


Ja sam zainteresovan za tvoje setove 6649 i 6901 (može u nekompletnom stanju) i za poštara na bajsu. Bojim se da ne mogu da ti ponudim dovoljno crveno-crnih kockica u zamenu, ali razmisli o novčanom ekvivalentu i javi se...