Autor Tema: PF Remote control za Samsung S4 i S4 mini  (Pročitano 1221 puta)

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
PF Remote control za Samsung S4 i S4 mini
« poslato: Avgust 24, 2013, 07:29:15:posle podne »
Pronasao sam ovog lika koji je napravio dve korisne aplikacije Samsung S4 Remote for LEGO PF i Samsung Speed Remote for Lego.

Samsung S4 Remote for LEGO PF je zamena za 8885 Power Functions IR Remote Control


Samsung Speed Remote for Lego je zamena za 8879 Power Functions IR Speed Remote Control


Na ovom projektu sam ucestvovao kao beta tester i prilagodjavanju aplikacije za rad na S4 mini.

Ne znam da li radi na drugim telefonima, ali ako vas Android telefon ima IR predajnik postoji velika sansa da ce i kod vas raditi :grin2:

duke

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.407
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: PF Remote control za Samsung S4 i S4 mini
« Odgovor #1 poslato: Avgust 25, 2013, 11:30:30:pre podne »
Nazalost ne mogu da probam posto imam Note 1 i PlayStore ne dozvoljava skidanje :sad:

lesa0208

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 456
    • Pogledaj profil
Re: PF Remote control za Samsung S4 i S4 mini
« Odgovor #2 poslato: Avgust 25, 2013, 11:53:16:pre podne »
Play store ti ne dozvoljava skidanje jer app ne radi na note 1, mada app uopste i ne radi na telefonima koji nemaju IR port na sebi, na telefonima koji ga imaju bez problema bi ovo trebalo da radi, a telefona sa Android OS-om koji imaju IR port imas bas malo. Od novih S4, S4 mini, HTC One, Galaxy Note 8...

duke

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.407
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: PF Remote control za Samsung S4 i S4 mini
« Odgovor #3 poslato: Avgust 25, 2013, 12:18:33:posle podne »
Taman sam se ponadao da sa ovim televizorom mogu upravljati, kad corak. Znam to za IR, a i nerviraju me proizvodjaci tel sto su prestali ubacivati IR na tel poodavno iako je ponekad potreban, a nije ni skup da se ugradi.