Autor Tema: Izložba igračaka i fotografija  (Pročitano 1218 puta)

stanislaw

  • Gost
Izložba igračaka i fotografija
« poslato: Decembar 22, 2012, 03:45:25:posle podne »
Klub ljubitelja igračaka (www.klubigracaka.rs) poziva na izložbu u galeriji \"Potkovica\" u Ustanovi kulture Palilula (bivši Narodni univerzitet braća Stamenković), ulica Mitropolita Petra 8, na izložbu igračaka i fotografija igračaka. Izložba će trajati od 21.12.-30.12.2012. godine. Radno vreme je od 8:00 do 20:00, ulaz je besplatan!

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Izložba igračaka i fotografija
« Odgovor #1 poslato: Decembar 23, 2012, 03:50:43:posle podne »
Jel bio neko na berzi juce? Jel bilo kakvog lega?
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

stanislaw

  • Gost
Odg: Izložba igračaka i fotografija
« Odgovor #2 poslato: Decembar 23, 2012, 04:10:21:posle podne »
Ja sam došao na samo zatvaranje berze u subotu i bogami bilo je nešto Lega. Neprodati su ostali samo Bioniclovi, tako da ako nekome trebaju Bionicle delovi imaju u klubu ljubitelja igračaka svašta nešto, a ja ću ovih dana da pretresem ima li i nešto iz drugih žanrova u šteku...

micko

  • Gost
Odg: Izložba igračaka i fotografija
« Odgovor #3 poslato: Januar 04, 2013, 05:06:28:posle podne »
Ja sam ucestvovao na poslednjoj berzi i bilo je Lega u maloj kolicini sitno nesto a i interesovanje za Lego i nije zastupljeno medju posetiocima.Uglavnom su zainteresovani za Kiner,lutke(Barbike,Bratz i dr.),plisane igracke,Star Wars figure(ne Lego),Marvel heroji,Nindza kornjace,Aktion man.
Ti setovi koji su bili na prodaju su uglavnom dosta nekompletni.Mozda da se kupe jedino za delove kome to treba.