Autor Tema: 7956 Ewok Attack  (Pročitano 1556 puta)

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
7956 Ewok Attack
« poslato: Januar 03, 2013, 02:29:00:posle podne »
Predstavljam vam lego set 7956 Ewok Attack

Set sadrzi 166 delova i 3 minifigure Scout Trooper, Logray, Tokkat. Izasao 2011. godine.

Pa da pocnemo...

Pakovanje izgleda ovako


Prednja strana kutije  




Zadnja strana




Sadrzaj kutije nekoliko kesica i uputstvo




Delovi figura i oprema



Svidja mi se sto lego sve glave/kape sa posebnim printom odovojeno pakuje u male kesice kako bi ih dodatno zastitili od ostecenja :smile2:

Figure



Moram konstatovati da su maleni ewoksi maestralno uradjeni...must have figurice za sve ljubitelje star wars tematike :smile2:

Pocetak gradnje Speeder bike-a...Scout Trooper nasao jeftinu radnu snagu :wacky:








Izgradnja drveta/stene/whatever it is iliti Ewok Shteka/zasede













Kompletan set












I za kraj rezervni delici, skromno naravno ali upotrebljivo :wink2:




Konacni utisci o setu nisu losi...Set je skroman po broju kocaka, ali veoma igriv, kocke su zaista upotrebljive da ne kazem iskoristive ako nesto mocujete (u braon boji naravno). Zanimljivo da lisce dolazi u tri nijanse boja svetlo zelena (2 velika), classic zelena (2 mala) i tamno zelena (2 velika lista)...Kao sto sam vec napomenuo 2 sjajne Ewok figure koje definitivno dodaju ocenu vise celom setu i Scout Trooper (sa Speeder Bike-om) sjajan za dopunu Endor arsenala :smile2:

Set je odlican u kombinaciji sa drugim Endor setovima za pravljenje kompletne Endor celine iz filma :smile2:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 7956 Ewok Attack
« Odgovor #1 poslato: Januar 03, 2013, 03:41:22:posle podne »
E konacno neko da uradi recenziju za ovaj set.Lep setic sto se mene tice.Super recenzija i hval ti puno.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: 7956 Ewok Attack
« Odgovor #2 poslato: Januar 03, 2013, 03:44:22:posle podne »
Par puta sam se lomio da li da ga kupim posto uglavnom jurim brodove iz sw-a...na kraju sam ga dobio na poklon i prezadovoljan sam :smile2:

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 7956 Ewok Attack
« Odgovor #3 poslato: Januar 03, 2013, 04:45:22:posle podne »
Simpatičan set, veoma lepe figure :love:

Hvala za duhovitu recenziju :smile2:

stanislaw

  • Gost
Odg: 7956 Ewok Attack
« Odgovor #4 poslato: Januar 03, 2013, 06:45:45:posle podne »
Pre tri meseca bilewp je prodavao nešto vrlo slično ovom setu (praktično isti speeder bike, sa dosta manjom Ewok zasedom, na okrugloj maslinastozelenoj osnovi 8x8, sve bez minifigurina). Pazario sam iz radoznalosti, nema više slike na forumu.
Ako ste zainteresovani za proširenje ove Ewok attack scene, pustite mi PP, možete od mene menjažom dobiti dodatni speeder bike i dodatni Ewok vatreni položaj...
Izvinjavam se na digresiji, znam da ovo nije tema za menjažu, ali postujem jer me sad interesuje šta sam to zapravo dobio (možda neka homemade improvizacija na ovu temu), odnosno da li postoji još neki Ewok Attack set a da nije ni 7956 ni 7139?? ...

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: 7956 Ewok Attack
« Odgovor #5 poslato: Januar 03, 2013, 08:53:01:posle podne »
Postoji, to sto si pazario je prvo izdanje iz 2002. godine. Tada sam ja u Segedinu kupio svoj prvi at-at star wars setic.. :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: 7956 Ewok Attack
« Odgovor #6 poslato: Januar 04, 2013, 03:44:29:posle podne »
Još jedan set koji sam hteo.

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: 7956 Ewok Attack
« Odgovor #7 poslato: Januar 05, 2013, 10:44:07:pre podne »
Dobra stvar je sto se speeder bike-ovi nisu nesto menjali u odnosu na stare/prve sw setove...tako da su prilicno da tako kazem uklopivi...imam i ja dva iz nekog starijeg manjeg seta sa Luke-om :smile2: