Autor Tema: :) Cao svima  (Pročitano 1860 puta)

dzejlu

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
:) Cao svima
« poslato: Decembar 16, 2014, 12:59:56:posle podne »
Cao svima,

Pridruzila sam se i ja vama, ali da bih uzela poklon decku :) Bila bih zahvalna ako bi neko mogao da mi pomogne ^^ Imam na raspolaganju 15000, i decko je obozava STAR WARS. Prosle godine sam mu uzela 75002 AT-RT i to su mu prve lego kocke, ove godine sam izdvojila dosta vecu sumu novca, i fokusirala se na sajt kocka.rs jer su tamo najjeftiniji modeli. Sad se razmisljam sta da uzmem

Hvala na pomoci :)

dzejlu

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
opet ja
« Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2014, 01:13:05:posle podne »
Razmisljam se da uzmem 7962 Anakin Skywalker and Sebulba's Podracers i jos neki manji, recimo 75015 Corporate Alliance Tank Droid.

Ili tako nesto, ne znam..pokusavam da se uklopim u 15k, a znam da gospodin doticni voli stare epizode, znaci to su 4,5,6 valjda :) Ne znam koliko je to bitno, ne razumem se. Znam samo da moram da porucim danas jer sam u zemlji do 24og, pa da bi mi stiglo to.

Please pomoc i saveti :) Hvalaa

dzejlu

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
:P
« Odgovor #2 poslato: Decembar 16, 2014, 01:14:45:posle podne »
I da, nacula sam nesto da forumasi imaju popuste na sajtu kocka.rs jel to istina? Ako jeste ja bih odmah iste sekunde uzela set od 17000 - 75055 Imperial Star Destroyer. kontam da bi popust bio na oko 15000.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: :) Cao svima
« Odgovor #3 poslato: Decembar 16, 2014, 01:29:46:posle podne »
clanovi kluba a ne foruma imaju popuste na kocka.rs  :wacky:
iz mog iskustva, dovedes decka pred monitor, odes na kocka.rs i pitas ga sta zeli a da je do 15000 i resila si problem  :grin2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dzejlu

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: :) Cao svima
« Odgovor #4 poslato: Decembar 16, 2014, 01:48:37:posle podne »
 :p daa moze i to, al ja to necu :P mene zanima samo kakav je ovaj 7962 Anakin Skywalker and Sebulba's Podracers set?:)) vi vise znate od mene pa da me posavetujete  :redface:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: :) Cao svima
« Odgovor #5 poslato: Decembar 16, 2014, 02:41:46:posle podne »
Ako mu je to bio onaj set prvi lego onda cenim da njemu nije bitno sta se dobije od delova toliko koliko nama koji smo LEGO bolesnici.
Elem 7962 je po mom misljenju odlican set kao nesto sto ce da stoji izlozeno,a takodje je odlican i da se poigras sa njim,i cena mu je ok s obzirom da odavno nije u proizvodnji bar mi se cini tako.Odlican je set stvarno,meni jos uvek na listi cekanja za nabavku. :grin2:
Evo ti jos par opcija 75020,75052 ili 75005+7877(ova dva ti se uklope u 15 hiljada,a nateraces ga da sebi kupi i nastavak koj ide na 75005) i svi setovi su iz prvih serijala tj. 4,5,6 posot si rekla da to voli.
Eto toliko od mene,nadam se da sam pomogao. :smilie:


Eh da ja imam tako divnu devojku koja mi kupuje lego,al trenutno ni devojku nemam. :laugh:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: opet ja
« Odgovor #6 poslato: Decembar 16, 2014, 08:02:32:posle podne »

Ili tako nesto, ne znam..pokusavam da se uklopim u 15k, a znam da gospodin doticni voli stare epizode, znaci to su 4,5,6 valjda :) Ne znam koliko je to bitno, ne razumem se. Znam samo da moram da porucim danas jer sam u zemlji do 24og, pa da bi mi stiglo to.

Please pomoc i saveti :) Hvalaa

ako voli originalnu trilogiju onda set koji zelis da mu kupis nije dobar izbor (✿◠‿◠)
ako nema lego nek krene sa brodovima, uzmi mu b-wing ili mu uzmi at-at hodac, to je po meni dobar izbor za te pare
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Odg: :) Cao svima
« Odgovor #7 poslato: Decembar 16, 2014, 08:38:38:posle podne »
Citat
iz mog iskustva
:confused:
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dzejlu

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: :) Cao svima
« Odgovor #9 poslato: Decembar 17, 2014, 01:29:16:posle podne »
Ako mu je to bio onaj set prvi lego onda cenim da njemu nije bitno sta se dobije od delova toliko koliko nama koji smo LEGO bolesnici.
Elem 7962 je po mom misljenju odlican set kao nesto sto ce da stoji izlozeno,a takodje je odlican i da se poigras sa njim,i cena mu je ok s obzirom da odavno nije u proizvodnji bar mi se cini tako.Odlican je set stvarno,meni jos uvek na listi cekanja za nabavku. :grin2:
Evo ti jos par opcija 75020,75052 ili 75005+7877(ova dva ti se uklope u 15 hiljada,a nateraces ga da sebi kupi i nastavak koj ide na 75005) i svi setovi su iz prvih serijala tj. 4,5,6 posot si rekla da to voli.
Eto toliko od mene,nadam se da sam pomogao. :smilie:


Eh da ja imam tako divnu devojku koja mi kupuje lego,al trenutno ni devojku nemam. :laugh:

ok nemam pojma kako se ovde odgovara ljudima na poruke, valjda sam uspela :D

ja mislim da on vise voli brodove neke, ne bih mu uzimala te kao "kucice" :D ali hvala puno na savetima, a recite mi jel bolje da ima vise kockica, zato je moj prvi izbor anakin jer ima 808 kockica za 10k

dzejlu

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: opet ja
« Odgovor #10 poslato: Decembar 17, 2014, 01:31:45:posle podne »

ako voli originalnu trilogiju onda set koji zelis da mu kupis nije dobar izbor (✿◠‿◠)
ako nema lego nek krene sa brodovima, uzmi mu b-wing ili mu uzmi at-at hodac, to je po meni dobar izbor za te pare
[/quote]

daaa ali at at kosta 18500 :( a b-wing ne znam sta je :P

dzejlu

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: opet ja
« Odgovor #11 poslato: Decembar 17, 2014, 01:33:47:posle podne »
[
ako voli originalnu trilogiju onda set koji zelis da mu kupis nije dobar izbor (✿◠‿◠)
ako nema lego nek krene sa brodovima, uzmi mu b-wing ili mu uzmi at-at hodac, to je po meni dobar izbor za te pare

daaa ali at at kosta 18500 :( a b-wing ne znam sta je :P

dzejlu

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: :) Cao svima
« Odgovor #12 poslato: Decembar 17, 2014, 01:41:49:posle podne »
aa sta mislite o 75058 MTT? izvinjavam se ako sam dosadna ali stvarno mi je bitno da uzmem nesto dobro :redface: O:-)

dzejlu

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: :) Cao svima
« Odgovor #13 poslato: Decembar 17, 2014, 02:30:21:posle podne »
clanovi kluba a ne foruma imaju popuste na kocka.rs  :wacky:
iz mog iskustva, dovedes decka pred monitor, odes na kocka.rs i pitas ga sta zeli a da je do 15000 i resila si problem  :grin2:

A mogu li postati clan kluba? ^^ fazon danas :))

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: :) Cao svima
« Odgovor #14 poslato: Decembar 17, 2014, 04:05:13:posle podne »
clanovi kluba a ne foruma imaju popuste na kocka.rs  :wacky:
iz mog iskustva, dovedes decka pred monitor, odes na kocka.rs i pitas ga sta zeli a da je do 15000 i resila si problem  :grin2:

A mogu li postati clan kluba? ^^ fazon danas :))

Fazon ne mozes.xD
75050 je B-wing a i mtt je kul,lepo je zli rekao dovedes ga ispred kompa i pitas sta hoce.
Iz iskustva sta god da dobije svidece mu se mislim ipak je to LEGO.LEGO-u se svi obraduju. :smilie:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/