Autor Tema: Prijateljski pozdrav  (Pročitano 5056 puta)

Sax17

  • Gost
Prijateljski pozdrav
« poslato: Decembar 31, 2010, 04:31:03:pre podne »
Pozdrav svim ljubiteljima kockica :wacky:

Za Lego znam od kad znam za sebe, ali nikada nisam imao ni jedan set, nije se imalo para, a doduše zivio sam na selu kao klinac, tako da mi je igranje sa kockicama zamenjivalo društvo, rijeka, kradja voća :grin2: itd...  No medjutim, šta se dešava, sad sam u gradu, odrastao, nisam više klinac, mator konj, drtina, zaljubio se u kockice :laugh: Mladjoj sestri sam do sada kupovao City kolekciju, i još se nadje tu po nešto, ne mogu da se sjetim sad sta sve ima, uglavnom, juče sam kupio svoj prvi set :cool2: Zaljubljenik sam u vitezove, i moj prvi set, (sa 21. godinu!) je \"Kingdoms 7949\"...

Eto, toliko od mene, u budućnosti ćemo se družiti svaki dan, obećavam! :tongue2:

P.S. Ono sto me raduje,forum je mlad,i nisam se kasno priključio, tako da vjerujem da cete me prihvatiti drugarski. Ono sto je negativno, treba još puno rada na forumu, virnite malo druge forume, i \"pozajmite\" par ideja, u svakom slučaju, vjerujem da ce svi nedostaci vremenom nestati :wink2:

P.P.S. Ili sam ja ćorav, a biće da je tako, ili nigdje na forumu nema kako postati član vašeg kluba? Sa zadovoljstvom bih postao član :wacky:

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljski pozdrav
« Odgovor #1 poslato: Decembar 31, 2010, 05:35:18:pre podne »
Pozdrav stari moj!
Samo jedna mala korekcija, pre no što se oglase
administratori...
Ovde nema matorih!
Samo mladi i mlađi! Jer ko dolazi na ove strane, druži se sa ovim ljudima
i \"krepi dušu\" ovim kockicama, nema šanse da ikad \"omatori\" :grin2:


Pozdrav i dobro došao!
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

SlaWen

  • Gost
Odg: Prijateljski pozdrav
« Odgovor #2 poslato: Decembar 31, 2010, 08:22:01:pre podne »
Pozdrav i tebi! :smile2:

djile

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.247
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljski pozdrav
« Odgovor #3 poslato: Decembar 31, 2010, 08:48:29:pre podne »
Ima na sajtu kontakt forma za pisanje poruke predsedniku i tako dogovora clanstvo u klubu
Sto se tice nedostataka slobodno daj neki predlog pa se moze odraditi nesto

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljski pozdrav
« Odgovor #4 poslato: Decembar 31, 2010, 08:58:42:pre podne »
dobro nam došao. :smile2:

imamo mi već dugo (preko 2 godine, ako se ne varam) forum, ali je bio na drugoj lokaciji. to naravno nije smetnja da te primimo kao da si tu od prvog dana. :wink2: a što se poboljšanja tiče postoji tema kutija za predloge pa ubacuj tamo sve ideje koje imaš (odatle idu pravo u kantu za smeće :laugh: ).

postati član kluba, e to je već ozbiljan i teško ostvarljiv cilj za tako mladog i nestrpljivog čoveka. proces inicijacije, finansijske peripetije, analize krvi i stolice,... ne znam da li si spreman za takvo nešto
:doubtful:

u svakom slučaju, nadam se da ćemo se lepo družiti! :wacky:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Prijateljski pozdrav
« Odgovor #5 poslato: Decembar 31, 2010, 09:16:06:pre podne »
Pozdrav i dobro nam došao!

ovde ima osnovnih informacija o klubu

slažem se da bi taj deo trebalo obajviti i na forumu u klubskoj temi i to će biti urađeno posle nove godine.

przulj

  • Gost
Odg: Prijateljski pozdrav
« Odgovor #6 poslato: Decembar 31, 2010, 09:32:29:pre podne »
Dobro došao Sax, uživaj na forumu.
Sajt i forum su napravljeni prije otprilike dva mjeseca i sigurno da ima prostora za poboljšanja. Sve sugestije su dobro došle.

Sax17

  • Gost
Odg: Prijateljski pozdrav
« Odgovor #7 poslato: Januar 01, 2011, 07:49:44:posle podne »
Hvala ljudi, bolje vas našao :wacky:

Srećnu i uspješnu 2011. od srca vam želim!

Necu se  previše praviti pametan, pokušaću da sugerišem na neke stvari koje mi se učine da bi mogle izgledati bolje, napisaću ovih dana u temi u kojoj ste mi rekli svoje zapazanje, danas sam strašno umoran i mamuran od sinoc :speechless:


Citat: \"Sektaash\" post=825


postati član kluba, e to je već ozbiljan i teško ostvarljiv cilj za tako mladog i nestrpljivog čoveka. proces inicijacije, finansijske peripetije, analize krvi i stolice,... ne znam da li si spreman za takvo nešto
:doubtful:

u svakom slučaju, nadam se da ćemo se lepo družiti! :wacky:


Huh, gdje ja to sve da nadjem :laugh: Ma potrudicu se maksimalno :smile2: Siguran sam da hocemo!


Citat: \"Alexander.RU\" post=820
Pozdrav stari moj!
Samo jedna mala korekcija, pre no što se oglase
administratori...
Ovde nema matorih!
Samo mladi i mlađi! Jer ko dolazi na ove strane, druži se sa ovim ljudima
i \"krepi dušu\" ovim kockicama, nema šanse da ikad \"omatori\" :grin2:


hehehe, to je to, slazem se, ipak je najljepše ostati dijete :grin2: