Autor Tema: upotrebna vrednost ovog dela  (Pročitano 2614 puta)

luka00

  • Gost
Odg: upotrebna vrednost ovog dela
« Odgovor #15 poslato: Septembar 19, 2012, 01:46:21:posle podne »
molim te angeli ako budes dobiao neke ponude javi

Angeli

  • Gost
Re: Odg: upotrebna vrednost ovog dela
« Odgovor #16 poslato: Septembar 20, 2012, 02:39:22:pre podne »
vazi, stalno kacim zanimljive ponude u temi bricklink take 2 i PaB; Koliko sam shvatio (nisam narucivao) dobre ponude se mogu naci na sajtu kocka.rs i (ako sam dobro pratio) dosta njih je narucivalo i zadovoljni su; takodje, ljudi su kupovali u Segedinu od neke zene sa kojom je moguca komunikacija i narucivanje (i dogovor), narucuju iz bosne, iz Hrvatske od Brickarithect radnje na bricklinku (prodavac se zove Matija i isproban je, sve ok) eto sada i PaB-a relativno blizu :)

moj savet bi bio kocka.rs za setove, bricklink za kockice na komad, PaB uvek ako imas mogucnosti da nesto sredis; pazi samo da narudzbine koje pravis budu Ispod 50e (ne racunajuci postarinu), da ne bi placao carinu, i to je manje vise to ;) Preporucio bih ti nemacku radnju \"bricksy\" jer on ima \"flat\" postarinu od 6 e (sto znaci, ma koliko kockica da narucis uvek je ista postarina) sto je super ako hoces da narucis teske stvari :) opet te podsecam da narudzbina ne predje 49.9 e (bolje uzeti dve, nego placati carinu)

eto :) dovoljno za pocetak, da imas o cemu da razmisljas :) Placanje na bricklink-u je paypalom, vec ce se neko naci da ti pomogne ako nemas nacin i/ili pristup (klikni me ako nista ne nadjes)

I tako :) tebi sada samo ostaje da izvuces kockice iz kutije ili gde vec stoje i da napravis nesto, uslikas, i da nam pokazes:)

Edit: bah, tek sad vidim da imas 12 godina, sve ovo gore trebalo bi da radis u dogovoru sa roditeljima :) i ono za paypal, i sve druge vrsta kontakta samnom trebale bi da idu preko njih

luka00

  • Gost
Odgfdg: Re: sOdg: upotrebna vrednost ovog dela
« Odgovor #17 poslato: Septembar 20, 2012, 09:39:08:pre podne »
meni treba prodavnica na brick linku za delove sa pristojnom postarinom
PS ne boj se za roditelje

Darth Vader

  • Gost
Odg: Odgfdg: Re: sOdg: upotrebna vrednost ovog dela
« Odgovor #18 poslato: Septembar 20, 2012, 03:15:07:posle podne »
Kolko odosmo od teme:prvo duhovi,pa dexy-co,pa mamut,pa Bricklink.



Moje mišljenje je da se ne isplati!

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: upotrebna vrednost ovog dela
« Odgovor #19 poslato: Septembar 21, 2012, 06:32:56:posle podne »
u tvom svetu ne velika :) pogotovo ne u tom broju osim ako ne ispunis olovom pa napravis pritiskivach za papir :)

u SF svetu:


"Colonizer" Blimp by Pierre E Fieschi, on Flickr
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: upotrebna vrednost ovog dela
« Odgovor #20 poslato: Septembar 22, 2012, 11:33:05:pre podne »
Baš dobro izgleda!:love: