Autor Tema: Lord of the Rings 2012-2015, 2023 -  (Pročitano 50050 puta)

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #345 poslato: Februar 10, 2013, 11:17:36:posle podne »
Citat: \"Belgrade`s finest\" post=20564
Jel to sajam igracaka u Nirnbergu kao prosle godine? Ozbiljno razmisljam da odem :)


taj u nirnbergu je bio pre nedelju dana, mozda 10...ove slike i video klipovi su iz njujorka...

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #346 poslato: Februar 10, 2013, 11:54:21:posle podne »
Da li se meni cini ili na Lotr setovima bas stede kocke. Mogli su malo veci Rivendel i Black Gate da urade. Takodje za istu cenu se dobijaju Cavalery set iz Lone Rangera i borba carobnjaka iz Lotr-a iako se u LR setu dobijaju 4 figutice, konj, top i nesto propratnih kocki, a u Lotr-u samo dve figurice i nesto kockica. Jeste da su to Gandalf i Saruman, ali opet cini mi se da je previse. Mozda racunaju da je Lotr ubedljivo najpopularniji, pa kolika god da bude cena da ljidi nece zameriti.

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #347 poslato: Februar 11, 2013, 12:29:22:pre podne »
Ne znam koliko kocki sadrži LR setić, ali Wizard Battle sadrži 113 delova za 13 dolara - to je 30 delova više nego Gandalf Arrives (ali bez konja). Po meni sasvim OK cena i odnos delova.

Slično tome Black Gate ima 656 delova za 60 dolara, Unexpected Gathering je imao 652 dela za 70 dolara, pri čemu je imao samo jednu figuricu više.

Rivendal je 243 dela za 30 dolara, to je najlošiji odnos cena/broj delova (gledano prema Mirkwood Spiders i Uruk-Hai Army setovima). Ovako na prvu loptu ne vidim zašto zavređuje tu cifru, osim ako nije zbog Aruene i Elronda i novih delova (lišće u narandžastoj, novi lukovi).

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #348 poslato: Februar 11, 2013, 03:18:35:pre podne »
Citat: \"Angeli\" post=20562


nema potrebe, dobio sam i te kocke ;) Ali otom potom :)



drhtim od iscekivanja :)
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #349 poslato: Februar 11, 2013, 08:36:21:pre podne »
Citat: \"Dzoni\" post=20566
Da li se meni cini ili na Lotr setovima bas stede kocke. Mogli su malo veci Rivendel i Black Gate da urade. Takodje za istu cenu se dobijaju Cavalery set iz Lone Rangera i borba carobnjaka iz Lotr-a iako se u LR setu dobijaju 4 figutice, konj, top i nesto propratnih kocki, a u Lotr-u samo dve figurice i nesto kockica. Jeste da su to Gandalf i Saruman, ali opet cini mi se da je previse. Mozda racunaju da je Lotr ubedljivo najpopularniji, pa kolika god da bude cena da ljidi nece zameriti.


Sto se tice dizajna setova nemam nikakve zamerke zaista fenomenalno odradjeni...sto se tice broja delova kada je Black Gate u pitanju steta sto tako dobar set nema koju figuru vise i mozda jos jednu kulu...Black Gate je BUKVALNO samo Black Gate :nerd:

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #350 poslato: Februar 11, 2013, 08:44:15:pre podne »
Racunali su da ce se naivni primiti i kupiti set x 2 ... pa eto mu dve kule onda.
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #351 poslato: Februar 11, 2013, 08:54:44:pre podne »
Sto je najcrnje takvih ce i biti sigurno :grin2:  ...ma samo da se ja dokopam onog broda i bice :party:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #352 poslato: Februar 11, 2013, 02:26:47:posle podne »
Meni se black gate ne svidja realno msm mali je,a rivendel je mogo da bude veci neka kula vilenjacka ili tako nesto.Takodje orao je ništa zesce,a to sam rekao vec.:angry:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Angeli

  • Gost
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #353 poslato: Februar 11, 2013, 03:39:53:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=20568
drhtim od iscekivanja :)


...ne razumem?
posto moze biti i stvarno i ironicno ;) ali ni jedno mi ne ide uz tebe ;)

--

Elem, sto se tiche setova - sjajni su. Tesko da moze da se pojmi dok se ne uzmu za ruke, ali moze da se napravi edzukejtid ges :) Napravljeni su sa namerom da ako hoces, mozes da nakupujes tonu i napravis nesto stvarno monumentalno za igru, a sa druge strane, ako kupis i po samo jedan set.

Pritom, u poslednje vreme bas se trude da nam daju sto vise korisnih delova - npr, u helm\'s deep-u tesko da postoji kockica koju i inace ne koristim, ili koje ne bih voleo da imam vishe

Minifigurine su zaista vrhunski odradjene, bare movo sto mogu da provalim sa slika i snimaka, odmah se moze, na prvi pogled, prepoznati ko je ko, gomila novih modlova, i imaju samo dve stvari kojih se plasim: gumeni (meka plastika) delovi i kvalitet - sa godinama. Sto se tiche kvaliteta, ako sam dobro shvatio, lotr minifigurine se ne prave (ni delimicno) u Kini; a sto se tiche gumenih delova, imam kacigu iz space police 3, onu sa \"ocnjacima\", i igram se sa njom redovno, nema nikakvih tragova, niti menja oblik, zapreminu ili konzistenciju :)

Jos jednom, ako ikad budem u situaciji da mi se ukaze prilika da se dokopam cele teme, to ce biti lotr (i hobit, sve je to vezano:)))) I kako ide vreme, sve mi se vishe svidjaju. zamisljam vojsku od jedno 200 uruk haija, i ogroman, ali OGROMAN crveni helm\'s deep, i jedno 40 sati igranja :)


obrisao sam par postova koji su otišli u pogrešnom pravcu i u ovaj ubacujem poslednji Angelijev post koji ima veze s temom

elem, da se vratimo na temu: jos jedan film, koji prikazuje iz pomalo drugacijeg ugla: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oAyYIPGEtrM#! pogledati kod istog, ima jos par zanimljivih filmova Edit: a tona fotki ovde (http://www.flickr.com/photos/fbtbnet/)

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #354 poslato: Mart 04, 2013, 01:35:43:posle podne »
nije baš set, al dolazi ekskluzivni bilbo minifig...

   

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #355 poslato: Mart 04, 2013, 03:29:11:posle podne »
i naravno usa only jer se narucuje u target-u :angry:
To je zato sto na ovom svetu postoji samo amerika i nista vise. Da, bas zbog toga. :sick2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #356 poslato: Mart 04, 2013, 06:21:49:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=21484
i naravno usa only jer se narucuje u target-u :angry:


nije baš, biće dostupno i u target-u u uk :wacky:

aca

  • Gost
Odg: Re: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #357 poslato: Mart 11, 2013, 02:30:09:posle podne »
Citat: \"dugme\" post=21506
Citat: \"dr.zli\" post=21484
i naravno usa only jer se narucuje u target-u :angry:


nije baš, biće dostupno i u target-u u uk :wacky:


Не помињите их ми. :shy:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #358 poslato: Mart 20, 2013, 09:45:35:posle podne »
evo i krupnije fotke ekskluzivnog bilba, uz dvd/br koji se prodaje u targetu...




dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Lord of the Rings 2012-2013
« Odgovor #359 poslato: April 10, 2013, 07:27:52:posle podne »
fotke visoke rezolucije dva najveća seta za naredno leto