Autor Tema: Caooo svima! :D  (Pročitano 3414 puta)

Mallack

  • Gost
Caooo svima! :D
« poslato: Februar 11, 2011, 12:22:29:pre podne »
Zovem se Marko, zivim u Novom Sadu i oduvek sam voleo lego. Posto ocajno crtam nije postojala bolja opcija da izrazim svoju kreativnost nego kroz lego. Spazio sam vas na ftn-u, skroz slucajno, imao neke konsultacije. I rekoh sebi: \"Pa ako oni mogu da se zezaju ovako, mozes i ti!\" :P  Naravno proslo je vreme kad su mi kupovali lego, tako da uglavnom imam starije setove.. Jeste da svuda fali poneki delic, al zato valjda i sluzi ovaj forum, da se nekako ispomognemo! :D Poslednjih dana se trudim da pronadjem sto vise mogu delova, za sada ide dobro... Imam nalog na brickset-u, samo jos da provalim kako da ga ubacim da svi vide (ono kao u potpisu). :P

Sad jedno pitanje: Ako mi fali nesto od delova (3-4 po setu), da li moze da se ostavi neki oglas ovde?? Znam za te strane sajtove, narucivanja itd, al nekako mi je draze da to obavim sa nasim covekom ovde, mozda za pare, mozda neka razmena...

Drago mi je da ovako nesto postoji! Pozz :))

SlaWen

  • Gost
Odg: Caooo svima! :D
« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2011, 07:45:41:pre podne »
Dobrodošao!

przulj

  • Gost
Odg: Caooo svima! :D
« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2011, 08:10:43:pre podne »
Pozdrav Marko, dobro došao!
Ja se trudim da administriram sajt, ali nisam profi u tome, tako da ćeš primjetiti da neke stvari treba da se dotjeraju :shy:
Citat: \"Mallack\" post=1518
Imam nalog na brickset-u, samo jos da provalim kako da ga ubacim da svi vide (ono kao u potpisu)

Ovde je Dugme objasnio kako da generišeš link na BrickSet kolekciju. Ako hoćeš da se taj link vidi i u potpisu, u profilu u tabu Forum popuni polje Your board signature

Citat: \"Mallack\" post=1518

Sad jedno pitanje: Ako mi fali nesto od delova (3-4 po setu), da li moze da se ostavi neki oglas ovde?? Znam za te strane sajtove, narucivanja itd, al nekako mi je draze da to obavim sa nasim covekom ovde, mozda za pare, mozda neka razmena...

U dijelu foruma LEGO berza možeš postaviti oglas. Na sajtu Brick Link imaš Inventory za svaki set, po kom možeš precizno da provjeriš da li ti nešto fali od dijelova u setu.

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Caooo svima! :D
« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2011, 12:59:45:posle podne »
dobro nam došao!

nadam se da ćeš naći zanimljivih tema na forumu

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Caooo svima! :D
« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2011, 02:54:25:posle podne »
Dobro nam Dosao!!! :party: Cudno ali sam i ja iz istog razloga poceo da se bavim lego kockicama. :amazed: