Autor Tema: Kocka Parade, Budapest 11.07 - 02.08  (Pročitano 2681 puta)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kocka Parade, Budapest 11.07 - 02.08
« Odgovor #15 poslato: Jul 13, 2015, 11:08:44:posle podne »
e za tebe sam slikao pa cu ti pokazati kad budem dolazio da pokupim eksponat. Imaju i jako lepe natpise ne diraj eksponate :D
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kocka Parade, Budapest 11.07 - 02.08
« Odgovor #16 poslato: Jul 14, 2015, 12:32:26:pre podne »
U Budimpesti je fenomenalno.Mi smo pokidali sa mocem iskreno,ja sam izneverovao da tako nesto Alen i ja mozemo da sklopimo.JA APELUJEM DA SE OBRATI VELIKA PAZNJA NA TRUPERA KOJI PLJUJE NA SVOG KOLEGU! 8)

Elem mocevi su predobri,a i pokupio sam neke ideje za neke svoje buduce moceve. :smilie:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Kocka Parade, Budapest 11.07 - 02.08
« Odgovor #17 poslato: Jul 15, 2015, 12:26:18:pre podne »
Mislim da smo dovoljno dobri da mozemo konacno da izlazemo na ovako vaznoj manifestaciji  :smilie: A i klub se uozbiljio   :grin2:
Ja sam iskreno odusevljen Kreacijama Madjara, stvarno ljudi rade ozbiljno. I Kockice su dosli sa sjajnim kreacijama da brane boje Hrvatske. Mi smo ozbiljno pristupili zadatku predstavljanja nase Lego scene i rezultat nije izostao  :smilie:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”