Autor Tema: Narucivanje na bricklinku TAKE 2  (Pročitano 56282 puta)

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #45 poslato: Januar 05, 2012, 01:59:11:posle podne »
sve filozof do filozofa.
aj ovako, probao sam da stavim tacku na celu prichu i ne smaram ljude po profilu i zadrzim trunku za koju sam se drzao da ne ispizdim. Imam argumente, ali rasprava na internetu je totalno van svake priche. Sad bih trebalo da analiziram red po red ovo sto ste napisali, jer je trecina glupost, trecina nagadjanje, ali to nigde ne bi dovelo, jer kad jednom nesto resis u svojoj glavi (SAKRIVEN IZA MONITORA:) ) onda se to tesko menja

nadalje, svako ko pricha o ovoj temi na netu a ucestvovao je i proveo me kroz SATE kucanja, sabiranja i doveo do toga da izgubim profil, smatracu licnom uvredom.

Svako ko ima bilo koji problem samnom, hajde da ga resimo uzivo. Ako mislis da si u pravu, hajde da suprostavimo nase argumente oci u oci.

A ako vec nisi dovoljno musko da sredimo stvari uzivo, onda me nemoj nervirati ovako, putem interneta, imaj barem malo postovanja prema vremenu, parama, profilu i kontaktima koje sam izgubio na vas.

Sto se tiche gluposti koje ste napisali na ovoj strani, napravicu se da ih nisam procitao, samo zarad mira. ALI AKO MISLIS, BILO KO OD VAS, da su te gluposti i dalje tacne, stani iza svojih reci kada se budemo videli uzivo ;)

I ovo je zadnje da pricham o tome na ovoj temi & na ovaj nacin, bez obzira sto je ovo trebalo biti obavljeno privatno

Imaj na umu da svaki od vas ima preko 20god, i po meni, vuces odgovornost za stvari koje prichas. NAROCITO direktne gluposti, tipa \"hteo si da narucis nesto ali minimum je bio takav pa ti je trebao jos neko\", kada si dobio sifru i ukucao narudzbinu i pritom video moj prvi batch koji je bio preko minimuma (jedno deset puta) - ...ljut sam,mzoda cu se vratiti kasnije da napisem nesto pismejkerski, ali zamolio sam da ne prichamo vishe o tome, narocito ne uzivo, sad bas zelim, i to sto pre, jer pun mi je ***** mali nadr**** klinaca koji su uzasno rechiti i hrabri na netu

ili resi stvari, ili se povuci, u svakom slucaju ovakve gluposti...ma. zavrsio sam sa prichom na ovu temu sa vama. sve sam objasnio, ako nije jasno - ma sigurno jeste ;)

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #46 poslato: Januar 05, 2012, 02:07:25:posle podne »
Molim sve učesnike ove, hm, \"diskusije\" da dalju raspravu prenesu na PM, mail, ili alternativne načine komunikacije.

U toku je priprema pravilnika ponašanja na ovom forumu. Bez obzira na to što formalna pravila ne postoje okačena, očekuje se da se ljudi ponašaju civilizovano i kulturno. Psovke (uključujući i pokušaje zaobilaženja filtera reči) i lične prozivke neće se tolerisati.

-Nikola Todorović, VD potpredsednika kluba Skockani

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #47 poslato: Januar 05, 2012, 02:12:23:posle podne »
apsolutno, trebalo je ovo jos juce da se okachi, dok sam jos bio u \"dobrom\" talasu ;)

 u svakom slucaju, da se vratimo na temu: Sabrina (matochini mania iz Italije) daje praznicni popust od 50% za koriscene kockice, i dobila je tonu novih, pa je dobra prilika.

Mixon

  • Gost
Re: Odg: Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #48 poslato: Januar 05, 2012, 02:19:47:posle podne »
hm... Neko se iznervirao?

Pa nemas razlog, prvo to utice na lepotu! Druga ne shvatam kakav sad imas problem?
To sto mi ne mislimo da si u pravu, ne znaci da nisi, za tebe!
Stvarno mislim da je glupo prepucavati se ovako....

Pa nismo ti mi krivi sto si se tako poneo prema narudzbinama nasim, a i nama! Znaci profil nisi izgubio zbog nas, vec zbog sebe! Pa treba zasrati vise puta da bi te izbacili!

Ako je neko ovde klinac, ja sigurno nisam (ni po ponasanju ni po godinama, a ni po poslu kojim se bavim), a nisu bas ni ovi momci! Ako smatras sebe starijim, morao bi da imas sigurno vise od 35 godina, a nemas! Tako da se ovde jedino ti ponasas kao klinac, jer se jedino ti ovde lozis, places, pretis i hoces da se bijes sa nekim... To ne resava stvar!

Podnesi to kako treba! Muski, pomiri se sa cinjenicom da si ti sjebao stvar a ne neko od nas! Kad ti to bude bilo jasno, sve ostalo ce doci na svoje...

A izvini sto si ,,gubio,, vreme na nas, eto sad neces morati vise! I mozda istina boli, ali je treba podneti!

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #49 poslato: Januar 05, 2012, 02:30:05:posle podne »
nije vise prilika, narudzbina je placena i treba da stigne danas na ortakovu adresu u Italiji. Posto si ti juce prekinuo drugarstvo sa mnom, molio bih te da mi vratis pozajmljene kocke.
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #50 poslato: Januar 05, 2012, 05:27:04:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=7906
apsolutno, trebalo je ovo jos juce da se okachi, dok sam jos bio u \"dobrom\" talasu ;)

 u svakom slucaju, da se vratimo na temu: Sabrina (matochini mania iz Italije) daje praznicni popust od 50% za koriscene kockice, i dobila je tonu novih, pa je dobra prilika.


Sta vredi kada joj Srbija nije vise na listi zemalja u koje salje.

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #51 poslato: Januar 05, 2012, 05:54:23:posle podne »
Steta sto nisi video temu, priznajem da je bilo na brzinu, ali na kraju je sve dobro ispalo.

Usput pazario sam ovo:
http://www.bricklink.com/store.asp?p=murauer77

za 1.75e
za 1.5
0.18
za 1.45 ovo je elfovsko telo, fali mi samo luk jos

Ima jos nekih 50 grama fore :)

Narudzbina je zatvorena, hvala na javljanju :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #52 poslato: Januar 06, 2012, 09:37:08:pre podne »
EDIT:
http://www.bricklink.com/store.asp?p=bricks4all

Dakle, ovo je aktuelno, moguce je licno preuzimanje u Amsterdamu (ako se dogovorim sa ortakom da to uzme), mozda i ne platimo postarinu.

I mislim da smo stvarno zavrsili sa narucivanjem :-)

P.s. Mixone
Posto si spominjao onih 5000 kocaka u raznim bojama, nije lose da se to uzme ovde. Bolje 10-20 kila da se uzme licno
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #53 poslato: Januar 06, 2012, 10:03:12:pre podne »
to je sve super ali sta je sa svim onim kockama sa spiskova koje smo slali Angeli-ju da li su \"odblokirane\"? POsto ne vidim sve sto sam porucivao kada sam njemu slao...

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #54 poslato: Januar 06, 2012, 10:04:23:pre podne »
To moras sa njim da vidis kad ce biti odblokirane
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Miroslav

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 81
    • Pogledaj profil
Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #55 poslato: Januar 06, 2012, 12:33:40:posle podne »
Zoki, molim te javi ako bude moguce to licno preuzimanje posto to znacajno menja cifru u korist kocaka :angel:
Do tada se nadamo da ce kocke sa prethodne narudzbine biti vracene u radnju.
:pirate:

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #56 poslato: Januar 06, 2012, 01:21:17:posle podne »
Moram da iscimam ortaka, videcemo sta ce da kaze.
Vezano za radnju, kada se otkazu delovi narudzbine, stize obavestenje na mejl od narucioca. Kada se vrate stvari u radnju, treba biti sto brzi, da drugi ljudi ne kupe to sto vama treba. U pitanju su minuti, sati.. Ali to je vec na vama.
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #57 poslato: Januar 06, 2012, 01:25:05:posle podne »
odblokirane su za bricks for all

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #58 poslato: Januar 06, 2012, 01:35:24:posle podne »
Dobro.
Ostali, koji zele da naruce, bacajte mi na mejl, dok sam jos kod kuce
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Miroslav

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 81
    • Pogledaj profil
Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #59 poslato: Januar 06, 2012, 04:24:58:posle podne »
Kocke koliko vidim nisu vracene u radnju ili su bas sve kupljene momentalno, iz vise narudzbina od razlicitih ljudi.
:pirate: